Pie skatītājiem nonāk jauns šovs ar kolorītās latgalietes Margaritas Kolosovas piedalīšanos

Sejas.lv
Pie skatītājiem nonāk jauns šovs ar kolorītās latgalietes Margaritas Kolosovas piedalīšanos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Apnicis mūžīgais bardaks mājās? Bērni kāpj uz galvas, bet vīrs no ģimenes ķīviņiem paslēpjas telefonā? Pozitīvām pārmaiņām ģimenes iedvesmos jaunais šovs “Ķibeles mūsmājās” un tā ekspertu komanda ar īstām superspējām – juriste Ieva Brante, allaž tiešais modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs un kolorītā “X Faktora” zvaigzne Margarita Kolosova.

Bruņojušies ar simtiem radošu ideju, labestīgu humoru un vienkāršu attieksmi pret dzīvi, viņi viesosies pie ģimenēm visā Latvijā, lai ar saviem padomiem stiprinātu un palīdzētu risināt jebkuru ķibeli. Viņi ir pārliecināti – tā vietā, lai sūrotos, dzīve jāņem savās rokās, jāķeras pie lietas un jāsāk ar kaut mazumiņu, lai maziem solīšiem panāktu patīkamas pārmaiņas.

Trīs vadītāji, katrs ar savām superspējām: Ieva Brante - emocijas, Margarita Kolosova - kārtība, Aleksandrs Pavlovs - stils

Šova galvenais stūrakmens ir cilvēki un viņu sadzīve - lai attiecībās ar sevi un ģimenē valdītu harmonija un miers, vispirms jāsakārto apkārtējā vide un jācenšas uz sarežģījumiem paraudzīties no malas. To palīdzēs izdarīt “Ķibeles mūsmājās” vadītāji. Interesanti, ka viņi nav tikai vērotāji, bet aktīvi piedalās ģimenes sadzīvē, lai plecu pie pleca sasniegtu nospraustos mērķus. Ja pāris zudušo dzirksti stiprinās deju terapijā, tad arī viņi nestāvēs malā, bet uzraus jestru danci. Nekas nav neiespējams, jo vajag tikai piecelties un sākt darīt.

Juriste un veselīga dzīvesveida piekritēja Ieva Brante palīdzēs uzlabot emocionālo gaisotni ģimenē un pamācīs ar vēsu prātu risināt kādu ieilgušu konfliktu vai attiecību problēmu. Piemēram, ja vecāki ierakušies darbos un zaudējuši romantiku vai bērni aizmirsuši, cik lieli palīgi var būt saviem vecākiem.

"Projekts nav tikai izklaide. Tā ir Latvijas ģimeņu realitāte - prast izdzīvot katru dienu, rūpēties par sevi, ģimeni un tuviniekiem, tajā pašā laikā saskaroties ar ierobežotām iespējām.

Tas, ko darām mēs, "Ķibeles mūsmājās" komanda, ir atbalsts un aicinājums ieraudzīt situāciju no citāda skatpunkta. Mēs esam par iespēju uzlabot attiecības un sadzīvi nenosodot. Mēs meklējam risinājumu un atbalstām, taču nedarām to citu vietā - darīt vai nedarīt, ieklausīties vai noraidīt ir katras ģimenes pašu lēmums," saka Ieva Brante.

Kolorītā latgaliete Margarita Kolosova mudinās mainīt apkārtējo vidi un savā pārziņā ņēmusi kārtības ieviešanu mājā un sētā. Ja nepieciešams, darbīgā dāma ņems rokās telefonu un zvanīs ģimenes radiem, draugiem un paziņām, aicinot tos uz talku! Ja nepieciešams, arī iespiedīs rokās slotu, lai raidījuma varoņi paši sāktu tīrīt un kārtot. Kādā no sērijām viņa pat ciemos ieradīsies ar vistu un gaili, jo ģimenei kūtiņa ir, bet lopiņu nekādu.

Savukārt Aleksandrs Pavlovs, kura kaislība ir “smukuma lietas”, mudina arī attiecību jautājumiem pieiet ar glanci. Ja nepieciešams, Aleksandrs dosies uz mazpilsētas apģērbu veikaliem, lai izdibinātu vietējā stila un šika noslēpumus. Ja pārim apdzisusi romantikas dzirksts, bet sapnis par dzīvošanu laukos tā arī nav īstenojies, Aleksandrs lauku idilli uzburs neaizmirstamā fotosesijā, kas iedvesmos ģimeni un ļaus mērķtiecīgāk īsteno kopīgos sapņus.

Skatītājus gaida satikšanās gan ar sešu bērnu ģimeni, kur mīlestības tauriņus aizdzinusi nemitīgā kņada, bērnu radītais haoss un rutīna, gan pāri, kuriem atņemtas atvases un nu abi gatavi darīt visu, lai pieļautās jaunības kļūdas labotu. Tāpat iepazīsiet trūcīgas jaunās ģimenes ikdienu, kurā 20 gadus jaunā māmiņa ir trešā bērniņa gaidībās. Lai gan laulātie par savu ikdienu nesūdzas, apstākļi ģimenei nav viegli – mājoklis tā vien prasās pēc remonta, jo šobrīd tajā nav pat siltā ūdens.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu