Šova "Ģimene burkā" jaunpienācēji jau pirmajā raidījumā ķīvējas

Sejas.lv
Šova "Ģimene burkā" jaunpienācēji jau pirmajā raidījumā ķīvējas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums

Šovā "Lauku sēta" iepazītie Aigars un Evita sākuši dalību jaunā projektā - šovā "Ģimene burkā". 

Aigars un Evita saderinājās ļoti ātri, taču pamatīgi aizkavējās pie paša jautājuma par kāzu organizēšanu - Aigars jau drīzumā grib lielas kāzas, Evita vēlas pagaidīt un rīkot krietni mazāku balagānu, lai apprecētos tikai ar lieciniekiem.

Līgavainis atklāja: "Mēs beidzot esam nolēmuši precēties un visu kārtīgi izplānot. Pirms tam mēs to nedarījām, bet tikai runājām riņķī apkārt. Tagad skatītājiem būs iespēja sekot visam līdzi no paša sākuma, jo mēs vēl nekam neesam gatavojušies."

Pagaidām skaidrs ir vien tas, ka būs jāmeklē kompromisi. Evita komentēja: "Es nevēlos daudz viesu tāpēc, ka tās ir lielākas izmaksas. Ja man būtu 18 gadu, tad jā, man gribētos ballīti ar visiem radiem un uztaisīt foršu pasākumu, bet, nu, laiks iet uz priekšu un cilvēki, kam ir 30 un uz augšu, paliek egoistiskāki, tiešām izvērtē, kur ieguldīt katru eiro. Jā, man gribas šos svētkus priekš sevis, nevis viesiem.

Manas pirmās kāzas bija klasiskas - ar viesiem, radiem, draugiem divu dienu garumā, ar visām tradīcijām. To visu jau es esmu izbaudījusi, tāpēc otrreiz vēlreiz es tā negribu."

Uz mīļotās jautājumu, kā viņi vispār varētu atļauties lielas kāzas, Aigars atbildēja, ka viesi varētu nākt ar savu alkoholu un ēdienu, kam sieviete absolūti nepiekrita - ja nu reiz tiek rīkoti svētki un visi ir sapucējušies, tad šādi rīkoties nedrīkst.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu