Tikai eļļa un es: Olga Kambala atklāj erotiskās fotosesijas tapšanas aizkulises

Sejas.lv
Tikai eļļa un es: Olga Kambala atklāj erotiskās fotosesijas tapšanas aizkulises
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 13

"Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala šovā pastāstīja, ka agrāk profesionālu fotogrāfu kameras priekšā ir stājusies veļā un līdz šim nebija uzdrīkstējusies izģērbties pilnībā.

Latvijā slavenais erotiskais fotogrāfs Aleksands Sokolovs esot Olgai Kambalai licis justies tik ērti, ka vairs nav jutusi nekādas šaubas par gatavību šim nopietnajam solim - pēc sarunām divu stundu garumā daiļava novilkusi visas drēbes, ieziedusies ar eļļiņu un darījusi visu, ko fotogrāfs teicis: "Es mainīju savas domas. Sokolovs nav izvirtulis, bet gan ģeniāls fotogrāfs. [..] Man ar viņu bija tāds kontakts kā ar dakteri."

Fotogrāfs katrā solī palīdzējis Kambalai atslābināties un justies labi, kā arī stāstījis, kā pareizi jānovieto torss, kājas un rokas, lai veidotos skaists kadrs: "Fotosesijā viņš juta, kādas ir manas robežas. Ja es būtu kaut kāda Parīzes dievmātes jaunava, droši vien būtu šokā, bet es to uztvēru kā mākslasdarbu. Man ir sadaļa arī ar ļoti, ļoti erotiskām bildēm. Varbūt man viss šis bija vieglāk, jo man vispār ir šī "nūdisma kaite", jo man patīk mans ķermenis, patīk izģērbties un taisīt pusplikas fotogrāfijas."

Olga jūsmo, ka viņas ķermenis Sokolova uzņemtajās bildēs ir attēlots bez jebkādiem filtriem vai uzlabojumiem un izskatās izcili: "Tikai eļļa un es."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olga Kambala (@lukisa04)

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu