Liepājas muzejs aicina uz sarunu ar Jāni Rudzīti personālizstādē "Pasaule ir mīļa"

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Rudzītis

Sestdien, 11. decembrī, plkst. 12 Liepājas muzejs aicina ikvienu interesentu uz sarunu par fotogrāfiju, pilsētvides sajūtu un radošumu kopā ar foto mākslinieku Jāni Rudzīti viņa personālizstādē "Pasaule ir mīļa", kas pašlaik aplūkojama Liepājas muzeja pirmā stāva anfilādē, informē Liepājas muzeja pārstāve Ieva Dzintare.

Plānotā saruna izstādē iecerēta kā neformāla tikšanās ar fotogrāfiju autoru, lai runātu par ekspozīcijā aplūkojamajiem darbiem, radošo ceļojumu vizuālās un foto mākslas pasaulē, skaidrotu izstādes koncepcijas idejisko satvaru un autoram piemītošo, pavisam dabisko spēju - pamanīt daudzu acīm nepamanāmo, kas iedzīvināts spilgtu daudznozīmību ietverošās fotogrāfijās.

Izstāde "Pasaule ir mīļa" stāsta par Jānim Rudzītim mīļo Liepāju un tās ļaudīm dažādos, bieži vien nejauši notvertos, taču ikviena ievērību pelnījušos fotomirkļos.

Izstādei izvēlētā tēma ietver ne tikai gaismu, mīlestību un pozitīvo domāšanu, bet arī atbildību par notiekošo, par padarīto un ieguldīto nākotnē.

Foto: Jānis Rudzītis

Veidojot izstādi, Jānis Rudzītis uzrunājis arī savus draugus, domubiedrus, māksliniekus, dzejniekus un kolēģus, kuriem ar asociatīvu vārdu, teikumu vai dzejas rindu palīdzību lūdzis ilustrēt izstādē aplūkojamās fotogrāfijas, tādēļ izstādes ekspozīcijā ar šiem papildinošajiem komentāriem iespējams iepazīties arī ikvienam tās apmeklētājam.

Jānis Rudzītis dzimis Aizputē un jau 20 gadus strādā Liepājas 8.vidusskolā par tehnoloģiju skolotāju. Fotogrāfiju autors ļoti mīl dzimteni, ģimeni, dzīvniekus, līdzcilvēkus un ir Liepājas pilsētas īstens patriots, kurš, paša vārdiem sakot, vienmēr atvērts jaunām idejām un pozitīviem cilvēkiem.

11. decembra sarunu ar foto izstādes "Pasaule ir mīļa" autoru Jāni Rudzīti ir iespējams apmeklēt tikai pieaugušajiem ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Sarunas laika tiks ievēroti visi nepieciešamie epidemioloģiskās drošības nosacījumi, tostarp, nosakot ierobežotu skaitu apmeklētāju.

Lai pieteiktu savu dalību sarunā, Liepājas muzejs aicina iepriekš sazināties zvanot pa tālruni 22333723 vai rakstot ieva.dzintare@liepaja.lv. Ieejas maksa notikumā pielīdzināma ieejas maksai izstādes ekspozīcijā – 1.50 eiro.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu