Netiek pat pēc maizes... Kolorītā latgaliete Margarita pamatīgi ieputināta

Sejas.lv
Netiek pat pēc maizes... Kolorītā latgaliete Margarita pamatīgi ieputināta
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums

Šova "Ķibeles mūsmājās" kārtības eksperte Margarita Kolosova atklājusi, ka viņas pusē Rēzeknē visi ir iesprostoti savās mājās kā ķīlnieki.

Kā atklāj šova zvaigzne, pie Rēzeknes sporta centra stāvvietu tīrījušas vairākas sniega mašīnas, bet ceļu no Strūžāniem uz Rogovku - neviena. Biezajā sniegā pie viņas mājām iesprūdusi ne viena vien vieglā automašīna, kā arī autobusi un pārtikas piegādes spēkrati. Lai gan sasniga jau pagājušajā nedēļā un tas ir valsts ceļš, ceļu uzturētāji, neskatoties uz sievietes vairākkārtīgajiem aicinošajiem zvaniem, tomēr nav devušies palīgā rajona iedzīvotājiem.

"Jau nedēļu lielais ceļš nav tīrīts. Tagad mums ir arī aukstums līdz pat mīnus 30 grādiem, un tie, kam ir dīzelis, pat nevar pielaist ne mašīnu, ne traktoru. Es ceļu uzturētājiem pat sūtīju bildes, kaut arī ir pilns internets. Fočēju visos rakursos ceļu gan tāpat, gan ar sevi, soliņu, pieturu un kupenām, pievienojot arī komentārus. Tā te mēs sēžam.

Es gan nenokaru degunu, malka ir, maizes vietā cepam pankūkas. Tā nu dzīvojam.

Labi, ka vēl sīkie paliek kojās, kur silts, jo man mājiņa veca un iekšā bija arī kāds logs apsarmojis. Jau sabijos, ka kāds mani naktī morgā iebāzis," smejas Margarita.

Viņa atklāja, ka pašai vēl tad nekas, jo dzīvo apmēram 300 metrus no ceļa, bet aiz viņas ir vēl citi kaimiņi, kuri ir vecāki par viņu, kas arī iestrēguši savās mājās: "Tur ir gan ģimenes, gan vecenītes, kas parasti iet tikai uz baznīciņu. Un kā viņām tikt, piemēram, pie zālēm? Vienkārši netiek nekur. Beigās laikam būs tik katafalks jāsauc! Mēs jau kā lauku cilvēki nesūdzamies, jo esam pieraduši visu paši darīt, bet visi tie ceļi ir galīgā d****." 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu