"Melo-M" aicina uz "Zaļo Vecgada lielkoncertu"

TVNET
"Melo-M" aicina uz "Zaļo Vecgada lielkoncertu"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Melo-M"
"Melo-M" Foto: publicitātes

Čellu trio "Melo-M" 30. decembrī VEF Kultūras pilī atskatīsies uz aizejošo gadu un piedāvā "Zaļā Vecgada lielkoncertu". Notiks divi koncerti - plkst. 15.00 un 19.00.

Kā minēts koncerta nosaukumā, tas notiks epidemioloģiski "zaļā vidē" un būs "zaļš" arī citos iespējamos veidos – šobrīd "Melo-M" gatavo jaunu versiju par kādu ļoti labi zināmu un ļoti zaļu latviešu dziesmu.

Koncertā skanēs paši populārākie "Melo-M" skaņdarbi un mūzika no kinofilmas "Emīlija. Latvijas preses karaliene", kuras autors ir grupas mākslinieciskais vadītājs Kārlis Auzāns.

Koncertā muzicēs "Melo-M" čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, pie sitamajiem instrumentiem būs Miķelis Vīte.

Neskatoties uz to, ka aizejošā gada lielākā daļa māksliniecisko iespēju ziņā nebija “zaļa”, trio "Melo-M" aizvadītā sezona bija aktīva – grupa koncertēja Azerbaidžānā, Polijā, muzicēja Rīgas ielās un arī lidojumā gaisa balonā.

Biļetes uz “Zaļo Vecgada lielkoncertu” pieejamas bilesuparadize.lv. Iegādājoties biļetes, lūdzam sekot līdzi koncerta apmeklēšanas noteikumiem.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu