Video ⟩ Dima Bilans: Es nevaru apstāties, kad dzeru

Sejas.lv
Dima Bilans: Es nevaru apstāties, kad dzeru
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Populārais dziedātājs Dima Bilans intervjiā ar Kseniju Sobčaku apstiprināja nesen izskanējušās baumas par to, ka viņam ir problēmas ar alkoholu.

"Daudzi domā, ka esmu kaut kāds nelaimīgs, apmaldījies cilvēks, izskan viedokļi, ka personīgajā dzīvē man kaut kas nav kārtībā, man nekas nesanāk, esmu nelaimīgs. Nesen es biju galīgi piedzēries. Nu gadās, protams, bet es esmu piepildīts cilvēks, man principā ir viss," sacīja mākslinieks.

Bilans sacīja, ka notikušais viņu tikai padarījis stiprāku un atklājis jaunas šķautnes: "Jā, es dzeru. Bet no manas sejas pantiem nolasāms, ka nedzeru daudz. Es nevaru apstāties, kad dzeru. Man ļoti patīk būt vienam. Bet nav tādas ģimenes, kur kādam nebūtu šādu problēmu, mūsu valstī jo sevišķi. Nu, ko es varu teikt? Visa Eiropa tā dzer."

Intervijā mākslinieks atzina savu problēmu un nu cenšas to atrisināt. Dziedātājs atzīmēja, ka alkohola problēmas viņam parādījušās pirms aptuveni četriem gadiem. Mākslinieks pārmērīgi alkoholu lieto vismaz reizi divos mēnešos, taču pats neuzskata, ka tas ir bieži.

Pilnu interviju skaties video!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu