Rūtas Dvinskas vietā "Māmiņu klubā" stājas divas jaunas vadītājas

Sejas.lv
Rūtas Dvinskas vietā "Māmiņu klubā" stājas divas jaunas vadītājas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Vecāku iecienītais raidījums “Māmiņu Klubs” savu jauno TV sezonu iesāk ar košiem jaunumiem - jaunu vadītāju tandēmu! Pirmo reizi raidījuma vēsturē ģimenes ar vērtīgiem padomiem iedvesmos divas vadītājas.

Iepriekšējo vadītāju, influnceri, divu meitu māmiņu un bijušo laika ziņu vadītāju Rūtu Dvinsku aizstās māmiņu vidū jau iemīļotā veselīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika un geštaltterapeite, emocionālās veselības vēstnese Līva Spurava. Abas jaunās vadītājas ir digitālā satura veidotājas un labas draudzenes. 

Raidījums “Māmiņu Klubs” TV ēterā ir jau 18 gadus un savas darbības laikā piedzīvojis gan vairākas vadītājas, gan arī izaudzinājis veselu bērnu paaudzi, sasniedzot pats savu pilngadību. Jaunajā sezonā raidījums sola gan spraigas diskusijas par bērnu audzināšanu, veselību, pāru attiecībām ģimenē, vecāku lomu un sievietes pašsajūtu, gan dokumentālas sērijas, kas sniedz ieskatu ģimeņu ar bērniem dzīvē no grūtniecības līdz pat pusaudžu laikam.

Pirmo reizi “Māmiņu kluba” vēsturē raidījumam ir divas vadītājas kuras, darbojoties plecu pie pleca, dos katra savu ieskatu vecākiem svarīgās tēmās - Kristīne Beitika, kā jaunā māmiņa, kuras mazulim ir vien četri mēneši un Līva Spurava, kā pieredzējusi mamma un ģimenes terapeite. Abas satikās kādā pasākumā pirms trim gadiem un kļuva ne vien tuvas draudzenes, bet arī kopā vada tiešraides sarunas par bērnu un ģimeņu tēmām "Instagram" platformā.

Līva Spurava
Līva Spurava Foto: publicitātes

Līva Spurava par sevi saka: “Aktīvi darbojos ne tikai kā pāru un ģimeņu psiholoģiskā atbalsta konsultante un geštaltterapeite, bet arī sociālajos tīklos, kur esmu dalījusies ne tikai ar savām zināšanām, bet arī ar savu sāpīgo personīgo pieredzi, kas manus sekotājus gan atbalsta, gan iedrošina, gan arī izglīto. Bet, galvenokārt, man pašai šī dalīšanās ir palīdzējusi atklāt, iepazīt un pieņemt sevi, kas ir pamatā visam, ko daru.

Esmu runājusi par savu pieredzi attiecību krīzēs, pusaudžu gados piedzīvoto depresiju, ēšanas traucējumiem, veģetatīvo distoniju, spontāno abortu piedzīvošanu un vēl... Ar visu, kas mani ir veidojies par sievieti, kāda esmu šodien.

Un ir skaidrs, no kurienes ir radusies mana interese par cilvēka psiholoģiju. “Māmiņu klubs” mani ir vieta, kur es šo sevis un citu izzināšanu un izaugsmi varu turpināt, jo man patiesi rūp, kā mēs dzīvojam, kādu sabiedrību veidojam un es stingri uzskatu, ka sabiedrības labklājība sākas ģimenē. Tā sākas no mammas un tēta emocionālās un fiziskās labsajūtas, kā arī viņu pāru attiecību kvalitātes. Es vienmēr uzskatīšu, ka laimīga mamma ir laimīgi bērni un partneris!”

Kolēģei pievienojas arī Kristīne Beitika: “Es sevi dēvēju par veselīga un laimīga dzīvesveida entuziasti, jo mani aizrauj rast veidus, kā darīt priecīgāku šodienu, atrast prieka brīžus ikdienā un jēgpilnība tajā, ko daru. Esmu kustības #10000soļukatrudienu #kustiesvairākjūtieslabāk aktīva popularizētāja Instagram platformā, pulcējot simtiem cilvēku kopīgā izaicinājumā 365 dienas, katru dienu veltīt laiku sev un iziet garākā pastaigā, savācot 10 000 soļu. Tas nav par soļiem, tas ir par kvalitatīvu laiku sev, dabas klātbūtni, iekšējā miera atgūšanu un jaunu ideju radīšanu.

Ģimenē bērniņu sākām plānot pirms pieciem gadiem, taču par mammu Elizabetei kļuvu pirms četriem mēnešiem.

Gadu laikā, kamēr gaidījām piesakoties savu pirmo bērniņu, daudz strādāju ar sevi, mainoties fiziski un arī emocionāli. Kārtoju veselības jautājumus, pievērsos sev, sāku vairāk domāt par savu ķermeni un emocionālo pasauli. Priecājos par iepazīšanos ar Līvu, tieši viņa mani stiprināja un atbalstīja, saveda kopā ar psihoterapeiti ar kuru risinājām "psiholoģiskās neauglības" jautājumus. “Māmiņu klubā” vēlos aktualizēt bez bērnkopības padomiem vienlīdz svarīgo mammas pašsajūtu un labsajūtas nozīmi, kā arī mani interesē viss, kam šobrīd iet cauri mana mazā Elizabete. Ticu, ka arī citām mazuļu mammām un sievietēm būs noderīga mana pieredze - apvienojot jaunās māmiņas un ar sevi apmierinātas sievietes lomas!”

Kristīne Beitika
Kristīne Beitika Foto: publicitātes

“Māmiņu Kluba” raidījumā īpaša nozīme jaunajā sezonā tiks pievērsta attiecībām ģimenē, kas ir balsts bērna tālākai dzīvei. Būs spraigas diskusijas par tēmām, kas vecākiem sniegs resursus veidot savas attiecības apzinātākas un laimīgākas, kā arī atbildēs uz sen sasāpējušiem jautājumiem bērnu audzināšanā.

Neizpaliks arī dažādi eksperimenti, kas atvieglos māmiņu ikdienu; sarunas ar sabiedrībā populāriem vecākiem un ģimeņu lietu ekspertiem. Sekošana līdzi jauno vecāku pieredzei dokumentālā seriālā “Bēbīšu klubs” un daudzi citi krāsaini padomi par bērnu attīstību, ģimenes veselību, mājokli, sievietes pašsajūtu!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu