Rūta Dvinska atgriežas TV kā laika ziņu vadītāja

Sejas.lv
Rūta Dvinska atgriežas TV kā laika ziņu vadītāja
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Rūta Dvinska
Rūta Dvinska Foto: publicitātes

No 3. janvāra darbu TV3 Ziņu dienesta komandā uzsāk ētera personība Rūta Dvinska, kura turpmāk televīzijas skatītājus informēs par aktuālajām laika ziņām.

Dvinskai ir ievērojama pieredzes bagāža televīzijā, kā arī citos projektos. Līdz 2019. gadam viņa kā laika ziņu moderators darbojās kanālā LNT, savukārt no 2019. gada vadīja raidījumu “Māmiņu klubs” kanālā STV Pirmā!.

“Liels prieks sveikt Rūtu ar pievienošanos TV3 ziņu dienesta komandai, kurā mēs viņu ļoti silti sagaidām. Rūtas karjera ir vedusi caur dažādiem televīzijas kanāliem, bet kopš šī brīža skatītāji varēs “satikt” viņu TV3 ēterā darba dienu vakaros, lai uzzinātu par to, kādi laikapstākļi mūs sagaida tuvākā un tālākā laikā. Rūtas enerģija un pozitīvisms noteikti iedvesmos un uzlādēs gan mūsu skatītājus, gan mūs pašus,” pauda TV3 ziņu un informatīvo raidījumu dienesta attīstības vadītāja Elīna Jēkabsone.

Arī Dvinska ir gandarīta par pievienošanos TV3 komandai, uzsverot to, ka šī izvēle viņai sniegs gan atgriešanās sajūtu, gan arī jaunus, aizraujošus izaicinājumus: “Ir sajūta kā atgriežoties mājās pēc gara, ilga un pieredzes bagāta ceļojuma. Prieks pazīstamos gaiteņos satikt pazīstamas sejas. Esmu gandarīta pievienoties lielajai un profesionālajai TV3 Group komandai – tās ir jaunas iespējas un jauni izaicinājumi.”

TV3 skatītāji Rūtu Dvinsku savos televīzijas ekrānos varēs redzēt darba dienās pēc vakara ziņām.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu