Gaidot Valentīna dienu, "Saldās sejas" izdod jaunu dziesmu

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Saldās sejas"
"Saldās sejas" Foto: publicitātes

Grupa "Saldās sejas", gatavojoties visu mīlētāju dienai, kuru pasaulē pieņemts atzīmēt 14. februārī, publicē jaunu dziesmu "Dzimis mīlēt". Autoru tandēms Tomass Kleins un Guntars Račs ir divi no tiem mūziķiem, kas tālajā 1984. gadā Liepājā bija šīs mūžīgās blakusprojektu grupas pamatlicēji, kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu, Ainaru Virgu, Ivo Fominu un citiem.

"Apkārt netrūkst skumju un bēdu. Dažreiz šķiet, ka nekā cita nemaz nav. Taču vienmēr kaut kur ir mīlestība, jo tas ir iemesls, kāpēc esam nākuši šajā pasaulē. Mēs esam dzimuši mīlēt," tā Tomass Kleins.

Sākotnēji bija plānots dziesmu publicēt kā vienu no mēneša dziesmām projekta "12" ietvaros, taču pēc vairākkārtējām dziesmas vārdu pārrakstīšanas reizēm tika nolemts dziesmu publicēt kā atsevišķu singlu, ārpus jebkādiem projektiem un koncepcijām.

Guntars Račs: "Kamēr būs mīlestība, mums būs iemesls dzīvot, pārdzīvot, cīnīties un upurēties. Nekā svarīgāka par to nav. Kā nu kurš pie šīs atziņas nonāk, tas jau ir cits jautājums. Patīkamu klausīšanos!"

Bez Guntara un Tomasa ierakstā piedalījušies arī Katrīna Bindere (balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra), Uģis Tirzītis (ģitāra) un Andris Alviķis (bass).

Dziesmas pirmatskaņojums notiks šī gada 5. februārī Jaunmoku pilī, kur notiks grupas dalībnieku koncerts, pirmo reizi atverot Guntara Rača jauno dzejoļu grāmatas “365” 4. daļu. 

Noklausies dziesmu!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu