Felipe atklāj jaunas detaļas par attiecībām ar latvju daiļavu un to, kāpēc viņu neapprecēja

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Foto: ekrānuzņēmums, Felipes privātais arhīvs

Latvijas populārākais brazīlietis Felipe Gabriels gandrīz sešus gadus bija laimīgās attiecībās ar latviešu meiteni vārdā Rēzija. Taču brīdī, kad viņš paziņoja, ka ir spiests pamest Latviju, nāca arī paziņojums, ka abu attiecības pajukušas.

Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem Felipe atklāj, kāpēc abi tomēr gāja katrs savu ceļu un kāpēc viņš nav piepildījis simpātiskās latviešu meitenes sapni par kāzām, uz ko klusībā viņa cerējusi.

Felipe atzīst, ka pie visumā laimīgo attiecību iziršanas pats vien ir vainīgs - viņš bijis ļoti aizrāvies ar savu darbu un vairs nav veltījis mīļotajai pietiekoši daudz uzmanības. Tāpat Rēzija vēlējusies atgriezties uz dzīvi Spānijā, kamēr Felipe savu nākotni šajā valstī nav redzējis. Pēc Felipes vārdiem, draudzene ilgu laiku dzīvoja viņa dzīvi, sekoja viņa sapņiem, bet nu ir nolēmusi iet tālāk un piepildīt pati savējos, un bijušais draugs ir gatavs darīt visu, lai viņai šai ceļā palīdzētu.

“Viņa bija ar mani, kad neviens nebija ar mani. Kad strādāju šokolādes fabrikā, kad dzīvoju kojās Olainē. Viņa palīdzēja man nomaksāt rēķinus, Un tagad, kad man beidzot ir kaut kas, es gribu ar viņu visā dalīties,” saka Felipe un pastāsta, ka joprojām abi mēdzot sazināties.

Felipe Rēziju sauc par savu mūža mīlestību un atklāti saka, ka nespēj viņu aizmirst un neredz savu dzīvi bez viņas. Rēzijai viņš ir pateicīgs par daudzām lietām, piemēram, lielo atbalstu viņa Latvijas dzīves sākuma posmā un ikdienas mīļumu un lutināšanu – viņa bijusi tā, kas Felipem gatavojusi maltītes un pasniegusi brokastis gultā, tāpēc puisis sūrojas, ka pēc šķiršanās nācies pierast pie restorānu vai ātro ēstuvju maltītēm un mācīties gatavot pašam.

Vaicāts, kāpēc pēc sešu gadu ilgām attiecībām tā arī nelūdza Rēzijas roku, jaunietis atklāj, ka, viņaprāt, laulība ir ne tikai starp sievieti un vīrieti, bet arī Dievu. "Ja es precēšos, es gribētu baznīcā, ar visu savu ģimeni un draugiem. Tam vajag naudu, tāpēc es vēl neesmu gatavs precēties," atzīst Felipe.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu