Būū un Edavārdi piedāvā jaunu dziesmu "Kur ir mana cilts?"

TVNET
Būū un Edavārdi piedāvā jaunu dziesmu "Kur ir mana cilts?"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Būū
Būū Foto: publicitātes

Klajā tiek laists jaunās dziedātājas Būū un Edavārdu kopdarbs "Kur ir mana cilts?", dziesmas producents ir Zen Paul, (Voldemārs Dzenis). Edavārdi šogad ir ieguvis divas Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" nominācijas, un Būū veselas četras.

Mūziķi satikās un dziesma tapa dziesmu rakstīšanas nometnē "RIGaLIVE#7", kas notika 2021. gada septembrī, ko organizēja "Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports".

"Šī dziesma ir par savējiem - par savu cilti. Tiem, kas vibrē vienotās frekvencēs. Šis debijas gads man ir atvēris ļoti daudz durvju un iespēju un arī savedis kopā ar īstajiem cilvēkiem, par ko es būšu mūžīgi pateicīga. Man apkārt tiešām sāk veidoties cilts. Kā arī man mazliet "sit ārā korķus", ka ir iespēja šajā dziesmā spridzināt kopā ar Edavārdiem - pirmkārt superīgu cilvēku, bet arī mākslinieku, kurš blakus vēl dažiem sava žanra grandiem palīdzēja man iemīlēt latviešu hiphopu," par dziesmu saka Būū.

Eduards: "Dziesmas "Kur ir mana cilts" pirmo versiju dzirdēju "RIGaLIVE" nometnes noslēgumā, un jau tad šis skaņdarbs kārtīgi iekustināja visus klātesošos. Domāju, ka šo gabalu dzirdēšu Būū albumā, bet beigās pats nonācu šajā dziesmā, kas parāda, ka reizēm radošā procesa ceļi ir neizdibināmi. Lai šī dziesma ir kā jauns rituāls visiem, kuriem ir apnicis sēdēt uz vietas."

Dziesmas galvenais producents ir daudzsološais Zen Paul, kurš līdzdarbojās arī divās dziesmās Būū debijas albumā, kas ir nominēts "Zelta mikrofona" gada popmūzikas albumam.

Darba tapšanā piedalījās arī producents Armands Varslavāns un dziedātāja Janīna Gutermane.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu