Izlecot no 60 stāvu ēkas, dzīvi pašnāvībā beigusi "Mis Amerika" titula ieguvēja

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Česlija Krista
Česlija Krista Foto: AP/Scanpix

30 gadu vecumā, izlecot no 60 stāvu dzīvokļu kompleksa Ņujorkā, mūžībā devusies 2019. gada "Mis Amerika" titula ieguvēja Česlija Krista, vēsta ārvalstu mediji.

"Satriekti un bēdu pārņemti mēs dalāmies ar ziņu par mūsu mīļotās Česlijas nāvi," teikts Kristas tuvinieku paziņojumā. "Ar skaistumu un spēku viņa iedvesmoja visu pasauli. Viņa rūpējās, viņa mīlēja, viņa smējās un mirdzēja."

"Česlija iemiesoja mīlestību un kalpoja citiem gan ar advokātes darbu, kas cīnās par sociālo taisnīgumu, gan kā Mis Amerika, gan kā raidījuma "EXTRA" vadītāja. Bet pats galvenais, kā meita, māsa, draugs, mentore un kolēģe — tā mēs viņu pazinām. Viņas darbi turpinās iedvesmot." 

30 gadu vecā Krista strādāja par advokāti un cīnījās pret pārmērīgi lieliem sodiem, kuri piespriesti par nelieliem noziegumiem. Vienā no gadījumiem Kristai pat izdevās atbrīvot cilvēku no mūža ieslodzījuma. Viņa arī pavadīja vairākus gadus, vācot līdzekļus bezpeļņas organizācijām "Dress for Success" un "Big Brothers Big Sisters of America". Krista arī izmantoja savu iespēju, lai runātu par "Black Lives Matter" kustību, kad protesti pēc Džordža Floida slepkavība pārņēma visu Ameriku. 

"Visu savu dzīvi esmu gaidījusi izdevību, lai runātu par lietām, kuras man ir būtiskas. Viena no tām ir rasu nevienlīdzība un krimināltiesību reforma. Šobrīd tieši šie aspekti ir cilvēku prātos," viņa teica izdevumam "Insider" 2020. gada novembrī. 

Dažas stundas pirms savas nāves Krista publiskoja savu pēdējo "Instagram" ierakstu. Viņa rakstīja: "Lai šī diena jums sniedz atdusu un mieru."

Ja jūs nomāc domas par pašnāvību, nekavējoties meklējiet palīdzību! Bezmaksas konsultāciju tālrunis - 67222922 vai 27722292. 

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu