Dukuru iepazīšanās: sieva nemaz neesot nojautusi, ka Miks ir slavenība

Kanāla STV Pirmā! raidījumā "Mīla burbulī" jaunās sezonas varoņi, dziedātājs Miks Dukurs ar sievu Lauru atklāja abu romantisko iepazīšanās stāstu.

Mūziķa Mika Dukura un viņa sievas Lauras mīlestības stāsts, kas ilgst jau vairāk nekā desmit gadu, aizsācies gluži kā romantiskās kinofilmās - abi saskatījušies kāpņu telpā, jo dzīvojuši viens otram kaimiņos.

Turklāt izrādās, ka Laurai tolaik nav bijis ne jausmas, ka kaimiņos dzīvo populārs mūziķis – par latviešu mūziku viņa nav interesējusies un arī televizoru nav skatījusies. Tāpēc dziedātājam nācies likt lietā visu savu dabisko šarmu, lai dāmu savaldzinātu.

"Mēs dzīvojām vienā mājā, es dzīvoju vienu stāvu zemāk un viņš dzīvoja vienu stāvu augstāk. Miks bija mans kaimiņš," saka mūziķa sieva Laura un atklāj, ka tieši fakts, ka viņai mājās nav bijis televizora, abus satuvinājis.

Miks pie sevis rīkojis "Rokija" filmu vakarus, un simpātiskā kaimiņiene, protams, tika aicināta viesos. Tiesa, Laura sākotnēji kaimiņu ielikusi "draugu zonā", jo viņš neesot bijis viņas gaumē. Taču soli pa solim draudzība pāraugusi mīlestībā un abi sapratuši, ka ir laiks mīt gredzenus.

Nu Dukuru pāris ir vecāki diviem bērniem – dēlam Frenklinam un meitai Melānijai.

Uz augšu
Back