"The Tinder Swindler" afērists sniedz pirmo interviju: "Es tikai vēlējos iepazīties ar sievietēm!"

"The Tinder Swindler" (Saimons) FOTO: Ekrānuzņēmums

Par globālu hitu kļuvusi "Netflix" jaunā dokumentālā filma "The Tindler Swindler", kas vēsta par vīrieti vārdā Saimons Levajevs, kurš, izmantojot populāro iepazīšanās platformu "Tinder", ļaunprātīgi no sievietēm izvilinājis miljoniem dolāru lielas naudas summas. Nu krāpnieks sniedzis pirmo interviju raidījumam "Inside Edition". 

"The Tinder Swindler" - vīrietis, kurš no sievietēm izvilinājis vairākus miljonus dolāru, iepazīšanās lietotnē uzdodoties par dimantu biznesa mantinieku, savā pirmajā intervijā uzstāja, ka apsūdzības ir "absolūti izdomātas".

"Es biju tikai puisis, kurš vēlējās iepazīties ar sievietēm vietnē "Tinder"," intervijā "Inside Edition" stāstīja Saimons Levajevs, īstajā vārdā Šimons Hajuts.

"Es neesmu "Tinder" krāpnieks," viņš uzstāja.

"Netflix" dokumentālajā filmā, kas pirmizrādi piedzīvoja 2. februārī, Levajevs tika atzīts par starptautisku krāpnieku, kurš piemānījis vismaz duci sieviešu.

"Viņi to pasniedz kā dokumentālu filmu, bet patiesībā tas viss ir izdomāts," sacīja Levajevs.

Pirmā intervija ar Levajevu tiks publicēta divās daļās - 21. un 22. februārī. Tāpat intervijā piedalīsies arī viņa jaunā draudzene.

Uz augšu
Back