Uz nenoteiktu laiku atceļ pirmizrādi seriālam "Krimināllieta iesācējam"

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kadrs no daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam"
Kadrs no daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam" Foto: kadrs no filmas

Ģeopolitiskās situācijas dēļ uz nenoteiktu laiku atcelta pirmizrāde režisora Armanda Zvirbuļa daudzsēriju krimināldrāmai "Krimināllieta iesācējam", informē filmas veidotāju pārstāve Silva Aleksa Fridrihsone.

Iepriekš bija plānots, ka daudzsēriju krimināldarāmas pirmizrāde notiks šodien, tomēr, ņemot vērā pašreizējo situāciju, pieņemts lēmums pirmizrādi pārcelt uz nenoteiktu laiku.

Daudzsēriju filmas līdzproducenti ir "LMT" un Latvijas Televīzija (LTV). Filmas pamatā ir latviešu rakstnieka Andra Kolberga kriminālromāns "Meklējiet sievieti". Spraigus notikumus septiņās sērijās uz ekrāniem izdzīvos gan pašmāju, gan ārzemju aktieri.

Fridrihsone norādīja, ka filmas darbība norisinās 1995. gadā, kad Latvija nupat ir atguvusi neatkarību, un sižeta centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāve, kuras lietu uztic izmeklēt jaunam policijas darbiniekam. Septiņu sēriju mākslas filmas režisors ir Zvirbulis, producente - Arta Ģiga, operators - Gints Bērziņš.

Kadrs no daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam"
Kadrs no daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam" Foto: publicitātes

Kā top skaņa seriālam "Krimināllieta iesācējam".

Krimināllieta iesācējam- kā top skaņa from Red Dot Media on Vimeo.

Aktieru sastāvu veido Madara Zviedre, Diāna Krista Stafecka, Ritvars Logins, Ģirts Krūmiņš, Mārcis Maņjakovs, Jurijs Djakonovs un Uldis Dumpis, kā Aleksejs Gorbunovs no Ukrainas, Hrants Tokhatjans no Armēnijas, Valentīns Novopoļskis no Lietuvas, Jurijs Curilo un Andrejs Iļjins no Krievijas.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu