"Oranžās brīvdienas" aicina sadoties rokās

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"Oranžās brīvdienas"
"Oranžās brīvdienas" Foto: publicitātes

Grupa "Oranžās brīvdienas" (OB) klausītājiem nodod jaunāko studijas ierakstu – dziesmu "Sadosimies rokās".

Grupas līderis Ints Ķergalvis, pazīstams arī kā Speiss, stāsta, ka dziesma ir mūziķu kopīgs uzsaukums grupas daiļrades cienītājiem un visiem pārējiem šajā sarežģītajā situācijā stiprināt vienotību.

"Sadošanās rokās ir simbols. It īpaši pēc pēdējiem pāris pandēmijā aizvadītiem gadiem, kad sadošanās rokās burtiski ir kļuvusi par tādu kā neiedomājamu socializēšanās formu. Mums jābūt vienotiem. Pandēmiju nomainījis karš Ukrainā, taču tikai vienotība šobrīd var palīdzēt pārvarēt arī to," tā Ķergalvis.

Jau sestdien, 12. martā, OB kopā ar citiem līdzīgi domājošiem mūziķiem kāps uz labdarības koncerta Ukrainas atbalstam – "Roks pret okupāciju" skatuves Cēsīs, Pils parkā. Šo koncertu OB rīko sadarbībā ar Cēsīs populāro izklaides vietu "Fonoklubs".

“Mūsu nostāja ir skaidra. Esam pret karu, pret okupāciju un jebkāda veida agresiju. Mūsu spēcīgākie ieroči ir mūsu dziesmas un to teksti, tāpēc malā palikt vienkārši nedrīkstam,"

skaidro I.Ķergalvis. Arī OB mūziķi aktīvi līdzdarbojas dažādos ar palīdzību Ukrainas karā cietušajiem cilvēkiem saistītos pasākumos. Kāds pie sevis uzņem bēgļu ģimeni, kāds jau nogādājis humānās palīdzības kravu līdz Ukrainas – Polijas robežai un atgādājis bez pajumts palikušos cilvēkus līdz Latvijai utt. "Mēs varam to, ko mēs varam. Visiem bija smagi, taču izvēlējāmies nenolaist rokas un strādāt. To plānojam arī turpmāk," saka Ķergalvis.

Noklausies dziesmu!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu