Skatītāji lauž šķēpus par "Netflix" filmu, kur galvenajā lomā ir Latvijas bēdīgi slavenā vegāne Sarma Melngailis

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Andrejs Baburovs/LETA

Straumēšanas vietnē "Netflix" skatāma jauna dokumentālā filma par Amerikas latvieti Sarmu Melngailis, kura bija slavenību iecienītā Ņujorkas vegānu restorāna "Pure Food un Wine" īpašniece, bet tika notiesāta par nodokļu nemaksāšanu un kompānijas līdzekļu izšķērdēšanu.

"Stāsts par Sarmu Melngailis, kura no vegānu virtuves karalienes kļuva par tabloīdu "Vegānu bēguļotāju", kad viņa iemīlējās vīrietī, kurš solīja īstenot visus viņas sapņus," teikts seriāla aprakstā.

Sarma Melngailis un viņas vīrs Entonijs Strangis, ar kuru viņa nu ir šķīrusies, bija iztērējuši uzņēmuma naudu - aptuveni divus miljonus dolāru (1,76 miljonus eiro) - azartspēlēs, pērkot luksusa preces un ceļojot.

Sieviete sava restorāna 98 darbiniekiem neizmaksāja algu aptuveni piecus mēnešus. Tajā pašā laikā Melngailis pārskaitījusi aptuveni 1,6 miljonus dolāru (1,4 miljonus eiro) no uzņēmuma naudas uz savu personīgo bankas kontu. Lielāko daļu no šīs naudas viņas vīrs notērēja azartspēlēs.

Melngailis kopā ar vīru pazuda 2015. gada vasarā, bet policijai bēguļojošo pāri izdevās notvert 2016. gadā, kad viņi Tenesī štatā pasūtījuši siera picu.

Cilvēki, kuri līdz šim jau noskatījušies dokumentālo filmu, savas domas steidza izteikt sociālajos tīklos. 

"Skatos "Bad Vegan", un šī sieviete ir pilnīga idiote. Esmu neizpratnē, kā gudra biznesa sieviete var būt tik neticami stulba," rakstīja "Twitter" lietotāja.

""Bad Vegan" noskatījās "Tinder Swindler" un teica: "Paturi manu aliņu.""

"Sēžu un skatos "Bad Vegan", un es nesaprotu, kā tik daudz cilvēku ir iekļuvuši Annas Delvejas, "Tinder" blēža un tagad "sliktās vegānes" vīra krāpniecības nagos."

"Dokumentālā filma sākas ar to, ka sieviete iemīlas krāpniekā, kurš viņai teica, ka varētu padarīt viņas suni nemirstīgu. Es varu droši teikt, ka noteikti iekristu uz šo krāpniecību."

"Četras epizodes un joprojām nevienas atvainošanās." 

"Kā jūs atrodat šos trakos stāstus?"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu