Video ⟩ Noskaties! Zemes stundas koncerts kopā ar Aminatu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aminata
Aminata Foto: Jānis Škapars/TVNET

TVNET un Pasaules Dabas fonds 26. marta vakarā aicināja pieslēgties īpašam Zemes stundas koncertierakstam, kurā uzstājās spēcīgās balss īpašniece Aminata. Koncerta klausītājus uzrunāja TV žurnāliste un Pasaules Dabas fonda vēstnese Kristīne Garklāva, kā arī Pasaules Dabas fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs. Noskaties koncerta ierakstu! 

Zemes stunda ik gadu apvieno miljoniem cilvēku, uzņēmumu un organizāciju no vairāk nekā 190 valstīm un teritorijām, kas iestājas par vides jautājumu aktualizēšanu. Zemes stundas mērķis ir vairot izpratni sabiedrībā par dzīvo dabu, tās nozīmi ikviena cilvēka dzīves kvalitātē, cilvēces labklājībā globālā un lokālā mērogā, un radīt kopības sajūtu.

Kristīne Garklāva, TV žurnāliste, Pasaules Dabas fonda vēstnese: "Zemes stundas vakarā gaisma izdziest un kļūst par tumsu, bet tumsa mums vēstī par gaismu, kas mūs gaidīs nākotnē. Šogad mēs tiksimies īpaši sarežģītā laikā, kad ir ārkārtīgi svarīgi solidarizēties, kopīgi apņemoties pasauli darīt labāku, lai mēs varētu dzīvot labākā nākotnē, kurā valda harmonija starp cilvēkiem un dabu. Arī dabā visas mazās lietas darbojas solidāri, lai kopā veidotu mūsu planētas veselīgo ekosistēmu. Tāpēc es aicinu Zemes stundas vakarā ikvienu būt kopā ar miljoniem cilvēku visā pasaulē, kuri izslēgs gaismu, simboliski apliecinot savas rūpes par mūsu planētas likteni."

Arī Aminata ir sarūpējusi klausītājiem ko īpašu - koncertu viņas sāks ar dziesmu ukraiņu valodā. Koncerta laikā klausītāji tiek aicināti ziedot Krievijas agresijā cietušo atbalstam. 

Koncerta ieraksts:

Koncertu palīdzēja realizēt pasākumu tehniskā nodrošinājuma kompānija "3S".

Foto: Aminatas koncerts Zemes stundas ietvaros.

Atgādinām, ka pagājušogad Zemes stundas koncertu TVNET telpās sniedza grupa "Tautumeitas".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu