Zelenskis videozvanā pateicas Milai Kunisai un Eštonam Kučeram par iespaidīgo ziedojumu

Sejas.lv
Zelenskis videozvanā pateicas Milai Kunisai un Eštonam Kučeram par iespaidīgo ziedojumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Foto: AFP/SCANPIX / TVNET kolāža

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pagājušajā nedēļas nogalē sazinājās ar Ukrainā dzimušo aktrisi Milu Kunisu un viņas vīru Eštonu Kučeru, lai pateiktos viņiem par ziedojumu vairāk nekā 35 miljonu ASV dolāru (31,6 miljonu eiro) apmērā.

Slavenais aktieru pāris marta sākumā izveidoja labdarības kampaņu platformā "GoFundMe". Kampaņas mērķis bija līdzfinansēt pirmās nepieciešamības preču piegādi un īstermiņa mājvietu bēgļiem. 

Prezidents vietnē "Twitter" izteica atzinīgus vārdus pārim, rakstot, ka viņi ir vieni no pirmajiem, kuri reaģēja uz notiekošo. "Esmu pateicīgs par atbalstu. Mani pārsteidza viņu apņēmība. Viņi iedvesmo pasauli," atzinīgus vārdus veltīja Zelenskis, pievienojot foto, kur pāris un prezidents Zelenskis sarunājās videozvanā.

Kā zināms, Kunisai ir ukraiņu saknes. "Es piedzimu Čerņigovā, Ukrainā 1983. gadā. Es ierados Amerikā 1991. gadā. Esmu vienmēr sevi uzskatījusi par amerikānieti. Lepnu amerikānieti. Man patīk viss, ko šī valsts ir darījusi manas un manas ģimenes labā. Taču es nekad neesmu bijusi tik lepna, ka esmu ukrainiete, kā šodien," sākoties karam, atzina Kunisa.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu