Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Felipe pēc šķiršanās no latvju daiļavas saņem nepiedienīgus piedāvājumus

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne, brazīliešu futbolists un influenceris Felipe Gabriels Ksavjērs stāsta par līdzšinējiem eksperimentiem gultā un piedāvājumiem, kurus saņem brīva vīrieša statusā.

Felipe stāsta, ka šobrīd ir iekārojama puiša statusā: "Telefons ir karsts. Nezinu, cik, bet daudzas raksta." 

"Arī puiši raksta. Nesen meitene man piedāvāja gulēt ar viņu un viņas vīru - trijatā." Tomēr dāsno piedāvājumu Felipe noraidīja, tas viņu neinteresē.  

"Domāju, ka nekad dzīvē negribēšu gulēt ar puisi. Ja būtu tāda situācija, ka esam kopā ar meitenēm - es ar meiteni, viņš ar citu meiteni un tad mainīties, tad jā," norāda Felipe. 

Viņš uzskata, ka latvieši nav brīvi domājoši un nemīl eksperimentēt gultā, īpaši ar vairākiem cilvēkiem vienlaikus.

"Brazīlijā mēdzam būt arī trīs, četri. Man nekad nav bijuši vairāk par četriem cilvēkiem vienlaikus. Tā vienkārši notiek. Tomēr mēs ļoti ticam savstarpējai enerģijai. Ja visi viens ar otru jūtas labi, kāpēc ne," pikantās pārdomās dalās Gabriels. 

Tomēr arī Felipe zina savas robežas - viņu interesē tikai daiļais dzimums. Viņš atzīst, ka saņem daudz vēstules no vecāka gadagājuma vīriešiem, kuri aicina iepazīties, kamēr paši precējušies ar sievietēm. Šāda draudzība viņu neinteresē. 

Lai gan, esot attiecībās, viņš ir uzticīgs, brazīlietis bauda brīvību. Viņš novērtē iespēju iepazīties ar meitenēm: "Man patīk iepazīšanās process. Tu nezini, vai viņa atbildēs un vai viņai patīc. Tā visa man pietrūka." 

Felipe norāda, ka, dodoties uz bāriem, nemēģina uzrunāt sievietes: "Ejot uz bāru, nekad neeju iepazīties ar meitenēm. Domāju, ka tā nekad nedarīšu. Ir citādāk, ja meitene pati atnāk un es redzu, ka viņai interesēju. Bet, ja meitene neizrādīs interesi, nekad viņai neiešu klāt."

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu