Grupa "bet bet" atsāk 30 gadu jubilejas turneju

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Grupa "bet bet" savu 30 gadu jubileju sāka atzīmēt jau 2021. gadā, taču pulcēšanās ierobežojumu dēļ to neizdevās īstenot pilnvērtīgi, tāpēc 2022. gadā grupa nolēmusi turpināt jubilejas turneju un nosvinēt to skaļi un jaudīgi! Vērienīgās jubilejas koncertturnejas pirmais koncerts notiks jau 3. jūnijā Saulkrastu estrādē.

Kā stāsta grupas dalībnieki, par godu jubilejai grupa ir sagatavojusi savu labāko un jaunāko skaņdarbu programmu. 

Grupas dalībnieks un dziesmu tekstu autors Guntars Račs par gaidāmo turneju saka: "Labām lietām nav noilguma. Šis ir jau otrais gads, kad grupa "bet bet" atzīmē 30 gadus uz skatuves, un mēs jūtamies arvien labāk un pārliecinošāk. Katra mūsu satikšanās mums ir svētki, kas pārvēršas par īstām svinībām tad, kad mums pievienojas klausītāji. Mūsu koncerti ir ne tikai enerģijas apmaiņa, bet arī pieredzes apmaiņa, jautri stāsti, muzikāli eksperimenti un improvizācijas. Esam uzsākuši sadarbību ar ievērojamo Holivudā dzīvojošo latviešu kinomūzikas komponisti Lolitu Ritmani, kuras rezultātā tapušas arī jaunas dziesmas, taču, protams, koncerta esence būs "vecie labie" hiti par Mersedesu, Par Dienu, par to, ka pat tad, kad nav vienalga, mums tomēr ir Vienalga viss. Būs arī Mīļās meitenes, Mazie cinīši... Mēs Pieklauvēsim, mēs (Ne)mīlēsim Agrā rītā un visbeidzot vienosimies vienā Mēmā un bezgala vienojošā dziesmā! Rībēs bungas, dunēs basi, dziedās ģitāras un klavieru taustiņi, bet visam pāri – Zigfrīda spēcīgās balss vibrāciju dziedinošie toņi! Būs arī neliela dzejas pauzīte, un es iepriecināšu dažus konkrētus klausītājus, veltot tiem savus jaunākos dzejoļus no grāmatām "365"."

Foto: Grupa "bet bet" Allažu tautas namā.

Grupas jubilejas koncerti notiks:

3. jūnijā plkst.19 Saulkrastu brīvdabas estrādē

17. jūnijā plkst.19 Madonas estrādē

3. jūlijā plkst.18 Liepājas koncertestrādē "Pūt, vējiņi"

22. jūlijā plkst.19 Kandavas brīvdabas estrādē "Ozolāji"

5. augustā plkst.19 Ikšķiles brīvdabas estrādē

20. augustā plkst.19 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē "Mītava" Pasta salā

26. augustā plkst.19 Skrundas pilskalna estrādē

27. augustā plkst.18 Dobelē, Ķeizarmeža estrādē

9. septembrī plkst.19 Koncertzālē "Cēsis"

8. oktobrī plkst.18 Valmieras Kultūras centrā

29. oktobrī plkst.18 Ventspilī, Teātra namā «Jūras vārti»

Biļetes uz koncertiem var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā: www.bilesuparadize.lv.

"bet bet"

Grupa “bet bet” dibināta 1991. gada pavasarī. Tas notiek, sadaloties tolaik jau populārajām grupām “Jauns Mēness” un “Zodiaks”. Pēc pirmās ASV turnejas “Jaunu Mēnesi” pamet Guntars Račs (bungas, balss), Aivis Kalvāns (bass) un Uģis Tirzītis (ģitāra, balss). Savukārt, atgriežoties no Amerikas, arī grupas “Zodiaks” “pirmā vijole” Zigfrīds Muktupāvels (balss, vijole, taustiņi) nolemj meklēt citus sabiedrotos. Kāda 1991. gada marta dienā visi satiekas mazā Rīgas pagrabiņā, kurā dzīvo Guntars, un vienojas par jaunas grupas izveidi. Tolaik neviens pat nenojauš, ka grupa ar pavisam nelielām sastāva maiņām spēs noturēties un kopā muzicēt 30 gadus un vairāk, izdodot 9 studijas albumus un 4 labāko dziesmu izlases.

Grupas sastāvs: Zigfrīds Muktupāvels (galvenā balss, ģitāra un taustiņu instrumenti), Guntars Račs (balss, bungas), Uģis Tirzītis (balss, ģitāra) un Andris Alviķis (balss, bass).

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu