Džims Kerijs asi nosoda Vilu Smitu: "Es iesūdzētu viņu tiesā par 200 miljoniem!"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Amerikāņu aktieris un komiķis Džims Kerijs (60) reaģējis uz Vila Smita sitienu Krisam Rokam "Oskaru" ceremonijas laikā.

Kerijs intervijā raidījumam "CBS News" atzina, ka Roka vietā nekavējoties būtu iesniedzis prasību tiesā pret Smitu. ​"Es šorīt būtu paziņojis, ka iesūdzu Vilu par 200 miljoniem ASV dolāru," sacīja 60 gadus vecais Kerijs.

"Tādēļ, ka tas video paliks mūžīgi. Tas būs visuresošs. Šis apvainojums paliks uz ilgiem laikiem."

Aktieri arī nepatīkami pārsteigusi zāles reakcija uz incidentu. "Man bija pretīgi. Man šķita pretīgas šīs stāvovācijas. Man bija sajūta, ka Holivuda ir tāda bezmugurkaulnieku masa. Šis bija skaidrs indikators, ka mēs vairs neesam "foršais klubiņš"," sacīja Kerijs. 

Foto: Vila Smita un Krisa Roka incidents

Kerijs uzskata, ka iemesls, kāpēc Roks līdz šim ir izvēlējies neizvirzīt apsūdzības pret Smitu, varētu būt tāpēc, ka viņš nevēlas apgrūtinājumu.

Viņaprāt, Smits varēja atrast citu veidu, kā izrādīt nosodījumu pret komiķa joku - bez roku palaišanas. "Ja tu vēlies kliegt no auditorijas un nepiekrist… vai pateikt kaut ko "Twitter" vai jebko citu, uz priekšu.

Bet tev nav tiesību kāpt uz skatuves un sist kādam pa seju, jo viņš vienkārši izteica vārdus."

Intervijas vadītāja piekrita Kerija sacītajam, taču pauda uzskatu, ka situācija bija "saasinājusies līdz tādam līmenim", uz ko Kerijs atbildēja: "Tur nekas nesaasinājās. Tas radās no nekurienes, jo Vilu kaut kas nomāc iekšēji. Es viņam novēlu visu labāko, patiešām. Man nav nekas pret Vilu Smitu. Viņš ir paveicis lieliskas lietas, bet tas nebija pareizi."

Kerijs arī piebilda, ka šis incidents bijis savtīgi no Vila puses un “aptumšoja ikviena spožo brīdi”, īpaši tiem, kuri “ļoti smagi strādāja”, lai beidzot izcīnītu uzvaru.

Atgādinām, ka Vils Smits nākamajā dienā pēc ceremonijas nāca klajā ar paziņojumu par notikušo incidentu "Oskara" balvas ceremonijā un publiski atvainojies komiķim Krisam Rokam. "Vardarbība visās tās formās ir kaitīga un destruktīva. Mana rīcība pagājušās nakts Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijā bija nepieņemama un nepiedodama. Joki uz mana rēķina ir daļa no darba, bet joks par Džeidas veselības stāvokli man bija pārāk daudz, un es reaģēju emocionāli," sociālajos tīklos rakstīja Smits.

"Es vēlētos publiski atvainoties tev, Kris. Es pāršāvu pār strīpu un kļūdījos. Man ir kauns, un mana rīcība neparāda to, kāds vīrietis vēlos būt. Vardarbībai nav vietas pasaulē, kur valda mīlestība un laipnība."

Tāpat viņš atvainojās "Oskara" balvas ceremonijas rīkotājiem un visiem, kurus skāra šis incidents. "Es dziļi nožēloju, ka mana uzvedība ir aptraipījusi to, kas visādi citādi bija lielisks piedzīvojums mums visiem. Es strādāju ar sevi," nobeigumā vēstīja Smits.

Atgādinām, ka amerikāņu aktieris un komiķis Kriss Roks "Oskara" ceremonijas laikā uz skatuves izteica joku par aktrises Džeidas Pinketas Smitas skūto galvu, kas nebūt nešķita smieklīgs viņas vīram, aktierim Vilam Smitam.

Piesakot balvu kategorijā "Labākā dokumentālā filma", Roks pajokoja: "Džeida, es mīlu tevi, "Kareive Džeina 2", (G.I. Jane), nevaru sagaidīt!" Roks atsaucās uz 1997. gada filmu ar Demiju Mūru galvenajā lomā, kur viņai redzama skūta galva.

Kameras tajā brīdī norādīja uz Pinketu Smitu, kura nobolīja acis, sēžot blakus savam vīram. "Tas bija labs [joks]," Roks sacīja, reaģējot uz to, ka zāle par viņa joku nesmējās. Iepriekš Pinketa Smita ir atklāti runājusi par cīņu ar alopēciju - autoimūnu slimību, kas izraisa matu izkrišanu.

Roks tad sacīja: "Ak nē" un sāka smieties, redzot, ka viņam uz skatuves tuvojas Smits, kurš iesita Rokam pa seju.

"Neizrunā manas sievas vārdu ar savu nolādēto muti!" Smits pēc tam sauca no savas vietas, uz ko Roks vien noteica: "Oho!"

Pēc incidenta zālē iestājās klusums un Roks sacīja: "Šī bija lieliskākā nakts televīzijas vēsturē!"

Aptuveni 40 minūtes pēc incidenta Smits saņēma Oskaru kategorijā "Labākais aktieris" par tenisistu Venusas un Serēnas Viljamsu tēva atveidojumu filmā "King Richard".

Uzkāpis uz skatuves, Smits atvainojās visiem nominantiem par notikušo incidentu, taču nepieminēja Roku.

Viņš pieņēma balvu un nespēja valdīt asaras, sakot, ka arī Viljamss bija "kvēls savas ģimenes aizstāvis".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu