Reperis Prusax atgriežas pie klausītājiem ar jaunu singlu

TVNET
Reperis Prusax atgriežas pie klausītājiem ar jaunu singlu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Prusax
Prusax Foto: publicitātes

Viens no aktuālākajiem pašmāju reperiem Prusax nāk klajā ar enerģisku singlu “W (Kā pienākas)” un, svinot savu atgriešanos pie klausītājiem, aicina uz tikšanos šīs vasaras koncertos un lielākajos festivālos.

“Šī dziesma man ir kā jauns atspēriena punkts, beidzot atkal jūtos mentāli labā vietā, lai radītu un dalītos ar visu, kas man sakāms. Singlā “W (Kā pienākas)” dzirdams jauns skanējums un jauni “vaibi”, šeit būs kaut kas katram fanam,” par dziesmu stāsta Prusax.

“W (Kā pienākas)” autori ir Rihards Jānis Ķullītis un Kristaps Meijers, bet to producējuši "elgrounde" un "ayosauce". Dziesmas videoklips uzņemts dažādās Latvijas lokācijās, tā tapšanā piedalījies somu operators Džulians Rikonens (Julian Riikonen), animāciju veidoja 3D mākslinieks "Jacky", bet video montāžu nodrošinājuši Buddyskii brāļi.

“Šobrīd ir dīvains laiks, lai strādātu pie radošām lietām un plānotu darbus, bet, neskatoties uz visu apkārt notiekošo, mums jāturpina ballot un kustēties, un to es arī plānoju darīt visu 2022. gadu. Šobrīd aktīvi strādāju pie sava otrā studijas albuma, kurš jau drīz tiks nodots klausītājiem,” Prusax turpina.

Šovasar Prusax būs sastopams visos lielākajos Latvijas festivālos, kā arī citos pasākumos un koncertos.

Savas muzikālās gaitas Prusax aizsāka 2017. gadā ar debijas singlu "Xvizits", bet plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams kā viens no apvienības "New Wavy" dalībniekiem, iekarojot klausītāju sirdis ar tādiem hitiem kā "Sporta stundas", "Pirmais līgā" un “Repa Spēles Terorists”. Mūzikas kritiķu augsti vērtētais debijas albums "A+" 2020. gadā tika nominēts Mūzikas gada balvas “Zelta mikrofona” kategorijās “Gada Hip-Hop albums” un “Gada debija”. Šobrīd PRUSAX ir viens no aktuālākajiem latviešu hip hopa jaunās skolas izpildītājiem un 2021. gadā sācis sadarbību ar “Universal Music Group”.

Noskaties jaunās dziesmas videoklipu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu