Kriss Roks pirmo reizi izsakās par saņemto sitienu "Oskaru" ceremonijā

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Kriss Roks
Kriss Roks Foto: AP/Scanpix

Amerikāņu komiķis Kriss Roks pirmo reizi izteicies par notikušo "Oskara" balvas pasniegšanas ceremonijā, kad saņēma sitienu no Vila Smita pēc joka par aktiera sievas frizūru.

Roks trešdienas, 30. marta, vakarā Bostonā uzstājās pilnībā izpārdotā stāvizrādē "Ego Death". Sākoties izrādei, Roks komentēja notikušo "Oskaru" ceremonijā. 

Viņš vakaru sāka, sakot: "Nu, kā pagāja jūsu nedēļas nogale?"

Pēc tam, kad pūlis viņu sagaidīja ar stāvovācijām, Roks ar asarām acīs sacīja: "Man nav daudz, ko teikt par to, kas notika, tāpēc, ja jūs šeit esat tikai tāpēc... Man bija sarakstīts vesels šovs pirms aizvadītās nedēļas nogales."

"The Independent" ziņo, ka biļešu pārdošana uz Roka "Ego Death" turnejas šoviem strauji augusi pēc "Oskaru" ceremonijas, jo vairākas slavenības un fani pauduši šoku un nosodījumu par Smita rīcību.

"Es joprojām cenšos saprast, kas ir noticis, tāpēc kaut kādā brīdī noteikti par to runāšu," sacīja komiķis, piebilstot: "Tas būs nopietni. Tas būs arī smieklīgi, bet šobrīd es jums pastāstīšu dažus jokus."

Jau ziņots, ka amerikāņu aktieris un komiķis Kriss Roks "Oskara" ceremonijas laikā uz skatuves izteica joku par aktrises Džeidas Pinketas Smitas skūto galvu, kas nebūt nešķita smieklīgs viņas vīram, aktierim Vilam Smitam.

Piesakot balvu kategorijā "Labākā dokumentālā filma", Roks pajokoja: "Džeida, es mīlu tevi, "Kareive Džeina 2", (G.I. Jane), nevaru sagaidīt!" Roks atsaucās uz 1997. gada filmu ar Demiju Mūru galvenajā lomā, kur viņai redzama skūta galva.

Kameras tajā brīdī norādīja uz Pinketu Smitu, kura nobolīja acis, sēžot blakus savam vīram. "Tas bija labs [joks]," Roks sacīja, reaģējot uz to, ka zāle par viņa joku nesmējās. Iepriekš Pinketa Smita ir atklāti runājusi par cīņu ar alopēciju - autoimūnu slimību, kas izraisa matu izkrišanu.

Roks tad sacīja: "Ak nē" un sāka smieties, redzot, ka viņam uz skatuves tuvojas Smits, kurš iesita Rokam pa seju.

"Neizrunā manas sievas vārdu ar savu nolādēto muti!" Smits pēc tam sauca no savas vietas, uz ko Roks vien noteica: "Oho!"

Pēc incidenta zālē iestājās klusums un Roks sacīja: "Šī bija lieliskākā nakts televīzijas vēsturē!"

Aptuveni 40 minūtes pēc incidenta Smits saņēma Oskaru kategorijā "Labākais aktieris" par tenisistu Venusas un Serēnas Viljamsu tēva atveidojumu filmā "King Richard".

Uzkāpis uz skatuves, Smits atvainojās visiem nominantiem par notikušo incidentu, taču nepieminēja Roku.

Viņš pieņēma balvu un nespēja valdīt asaras, sakot, ka arī Viljamss bija "kvēls savas ģimenes aizstāvis".

Savukārt nākamajā dienā Smits vietnē "Instagram" publiskoja atvainošanos pašam Rokam: "Vardarbība visās tās formās ir kaitīga un destruktīva. Mana rīcība pagājušās nakts Kinoakadēmijas balvas pasniegšanas ceremonijā bija nepieņemama un nepiedodama. Joki uz mana rēķina ir daļa no darba, bet joks par Džeidas veselības stāvokli man bija pārāk daudz, un es reaģēju emocionāli."

"Es vēlētos publiski atvainoties tev, Kris. Es pāršāvu pār strīpu un kļūdījos. Man ir kauns, un mana rīcība neparāda to, kāds vīrietis vēlos būt. Vardarbībai nav vietas pasaulē, kur valda mīlestība un laipnība," rakstīja Smits.

Tāpat viņš atvainojās "Oskara" balvas ceremonijas rīkotājiem un visiem, kurus skāris šis incidents. "Es dziļi nožēloju, ka mana uzvedība ir aptraipījusi to, kas visādi citādi bija lielisks piedzīvojums mums visiem. Es strādāju ar sevi," nobeigumā vēstīja Smits.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu