Andrejs Osokins un Ieva Parša ar koncertu "Lielajā dzintarā" atklās jauno albumu

TVNET/LETA
Andrejs Osokins un Ieva Parša ar koncertu "Lielajā dzintarā" atklās jauno albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars".
Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars". Foto: Ieva Lūka/LETA

Svētdien plkst.15 Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" koncertsērijā "Personīgi" mecosoprāns Ieva Parša un pianists Andrejs Osokins ar īpašu koncertu klausītājiem prezentēs dueta jauno mūzikas albumu "I bērzs, i smilgas", informēja koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Lazdeniece.

Albumā un koncerta programmā skanēs latviešu komponistu - Emiļa Melngaiļa un Kristapa Pētersona vokālās kamermūzikas pērles, ko ar lielu pietāti un rūpību atlasījuši abi mūziķi.

Jaunais latviešu kamermūzikas albums pagājušā gada nogalē ieskaņots tieši Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" ierakstu studijā un tiks izlaists Nacionālās ierakstu kompānijas "Skani" paspārnē. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja iegādāties jaunā ieraksta CD disku, kā arī tikties ar mūziķiem koncertsērijai "Personīgi" raksturīgajās pēckoncerta sarunās otrā stāva galerijā.

Koncertu klausītāji varēs vērot kā klātienē, "Lielā dzintara" kamerzālē, tā tiešsaistē, koncertzāles digitālo koncertu platformā "Digitālais dzintars".

Sērijas turpinājumā 8.maijā plkst.15 gaidāma tikšanās ar aktrisi Rēziju Kalniņu un ģitāristu Kasparu Zemīti, kuri klausītājiem sagatavojuši mūzikas un dzejas programmu "Brīdis pēc vakariņām", kas izskanēs kā īpašs veltījums Mātes dienā.

Koncertus ar Liepājas pašvaldības atbalstu organizē SIA "Lielais dzintars".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu