Ivo Fominam jauns duets, jauns video un lielkoncerts Liepājā

TVNET
Ivo Fominam jauns duets, jauns video un lielkoncerts Liepājā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Ivo Fomins ar grupu
Ivo Fomins ar grupu Foto: Ritvars Stankevičs

Ivo Fomins izdod jaunu dziesmu "Ielai pāri", kuras ierakstā piedalās Liepājas jaunās mūziķu paaudzes dziedātāja Tipa. Jau 30. aprīli abi kāps uz Liepājas Olimpiskā centra arēnas lielās skatuves, lai uzstātos Ivo Fomina turnejas "Cilvēks" lielkoncertā.

"Man gribējās pamēģināt kaut ko jaunu, tāpēc albuma dziesmai "Ielai pāri" izveidoju jaunu versiju un pieaicināju talantīgu, jaunu liepājnieci ar skatuves vārdu Tipa, kura arī pati veido savu tēlu un repertuāru, un tai pašā laikā prot arī pielāgoties un organiski iekļauties manas dziesmas ierakstā. Esmu ļoti gandarīts par šo kopdarbu," tā Ivo Fomins.

Tipa jeb Tabita Balode par sadarbību stāsta: "Sadarbība ar Ivo nāca kā patīkams pārsteigums, kuram, protams, nevarēju atteikt. Šķiet, ka tajā ietilpst arī kopējais liepājnieciskums, kas visnotaļ ir ļoti pazīstams un saklausāms Ivo mūzikā. Dziesmas jaunajā versijā tas tikai paspilgtinās, un man, kura daļēji uzaugusi arī ar pēdējo 20 gadu Liepājas mūzikas scēnu fonā, šis bija un ir kā pagodinājums."

Video: Ivo Fomins un Tipa "Ielai pāri".

Kā jau iepriekš minēts, abi mākslinieki 30. aprīlī satiksies Ivo lielkoncertā Liepājas Olimpiskā centra arēnā. Koncertā piedalīsies arī citi viesi, zēnu koris un Ivo dziesmu līdzautors Guntars Račs. Pēc koncerta mākslinieki sniegs autogrāfus. 

Biļetes uz koncerta pieejamas "Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv.

Foto: Ivo Fomina koncerts Siguldas Devonā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu