Slavenības uz oglēm: Krista Zvirgzdiņa vāra veģetāro boršču ar dedzinātu papriku

Sejas.lv
Slavenības uz oglēm: Krista Zvirgzdiņa vāra veģetāro boršču ar dedzinātu papriku
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Kas gan būtu latvietis, ja viņš kaut reizi nebūtu cepis šašliku vai desiņas pie dabas krūts, malkojot kādu atspirdzinošu dzērienu? Katram no mums ir savas mīļākās receptes, bet interesanti, kādus grila ēdienus iecienījuši sabiedrībā pazīstami ļaudis? Šoreiz TVNET rubrikā "Slavenības uz oglēm" kopā ar SuperBingo raidījuma vadītāju un vizuālā tēla stilisti Kristu Zvirgzdiņu gatavosim veģetāro boršču ar sēnēm un uz grila apdedzinātu papriku.

Krista gatavošanai izmantoja marinētas bietes, pupiņas, konservētus tomātus, šampinjonus, svaigus dārzeņus un garšaugus, kā arī "Gallina Blanca" dārzeņu buljona kubiņus, kas piešķīra zupai bagātīgu garšu buķeti, ļaujot ietaupīt laiku un pūles, ko vajadzētu veltīt buljona vārīšanai.

Foto: Juris Lisovs/TVNET

Parasti šīs ukraiņu tradicionālās zupas gatavošana ir laikietilpīgs process, bet, izmantojot buljona kubiņus, gardu un sātīgu boršču varēsi baudīt jau pēc nepilnas stundas. Gaļu šajā zupā aizstāj dedzināta paprika, piešķirot borščam patīkamu kūpinājuma garšu. Kamēr vēl tikai gaidām siltāku laiku un grila sezonas atklāšanu brīvā dabā, paprikas tika apdedzinātas uz grila. Šeit atradīsi Kristas gatavotā boršča recepti, bet, lai uzzinātu, kā viņai veicās virtuvē, noskaties video!

Foto: Krista Zvirgzdiņa gatavo veģetāro sēņu boršču ar dedzinātu papriku

Raksts tapis sadarbībā ar "Gallina Blanca".

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu