Nepilnus četrus mēnešus pēc nāves zemes klēpī guldīts "Opus pro" mūziķis Alex

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Alex
Alex Foto: publicitātes

27. decembrī 59 gadu vecumā mūžībā devās grupas "Opus pro" dziedātājs Alex (Oļegs) Andrejevs. Tikai tagad, Lielajā Piektdienā, urna ar mūziķa pelniem guldīta zemes klēpī. 

Mūziķis, kurš pēdējos sešus gadus dzīvoja Ogrē, atdusēsies Lielvārdē. Viņa meita, dziedātāja Aija Andrejeva žurnālam "Privātā Dzīve" skaidroja, ka tāda bijusi viņa paša vēlme.

"Pie Agitas [Alex mīļotā sieviete - red.] tagad ir urniņa ar tēta pelniem, kuru Lielajā Piektdienā apglabāsim Lāčplēša kapos blakus vecvecākiem. Tā viņš pats bija izlēmis."

Jau vēstīts, ka grupas "Opus pro" dziedātājs Alex (Oļegs) Andrejevs mira 27. decembrī 59 gadu vecumā.

Alex bija latviešu smagā roka grupas "Opus pro" solists, tādu dziesmu kā "Tu un es", "Rozā lietus", "Dzimene", "Pēdējā pietura", "Čempions" līdzautors, meitu Aijas un Lauras tēvs.

Mūziķis dzimis 1962. gada 10. oktobrī Daugavpilī. Alex no 1986. gada bijis "Opus pro" grupas kodolā kopā ar ģitāristu un dziesmu autoru Hariju Zariņu. Grupa izveidota 1986. gadā. "Opus pro" bija viena no populārākajām latviešu grupām 20. gadsimta 80. un 90. gados. Deviņdesmito gadu sākumā darbojies arī ASV, latviešu grupas "Riga” sastāvā. 2011. gadā pēc ilgstošas pauzes atgriezies uz skatuves, pēc tam aktīvi sadarbojies ar bijušo grupas biedru Hariju Zariņu, savu meitu Aiju Andrejevu, kā arī aktīvi koncertējis "Opus pro" sastāvā. Piedalījies albumu "Dzimene", "Es eju tevi zagt", "Tu un es" (kopā ar Aiju Andrejevu), "Stāsts Nr.13" ierakstos. 2015. gadā dažas Alex dziesmas oriģinālizpildījumā tika iekļautas Harija Zariņa albumā "Mīlas rokbalādes".

Pēc 25 gadiem, 2015. gadā, tika izdots grupas "Riga" 1990. gadā ASV ierakstītais albums "Riga in America", kura tapšanā Alex piedalījās kopā ar Ainaru Virgu, Uldi Marhilēviču, Igo un Gunti Vecgaili.

Foto: Radi un talanta cienītāji ierodas atvadīties no "Opus pro” dziedātāja Alex

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu