Foto ⟩ Pirmizrādi piedzīvo jauns latviešu seriāls "Krimināllieta iesācējam"

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pirmizrāde
Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pirmizrāde Foto: Jānis Škapars/TVNET

Kinoteātrī "Apollo kino Akropole" 20. aprīlī notika režisora Armanda Zvirbuļa filmai "Krimināllieta iesācējam" veltīta preses konference un divu pirmo daudzsēriju filmas "Krimināllieta iesācējam" sēriju demonstrēšana. Aplūko foto no pirmizrādes!

Pasākumā piedalījās filmas režisors, producente Arta Ģiga, aktieri Diāna Krista Stafecka, Mārcis Maņjakovs un citi, SIA "Latvijas mobilais telefons" (LMT) viceprezidente Laura Keršule un Latvijas Televīzijas valdes priekšsēdētājs Ivars Priede.

TVNET: Intervija ar režisoru:

Kinolente veidota pēc detektīvu meistara Andra Kolberga romāna "Meklējiet sievieti" motīviem. Spraigus notikumus septiņās sērijās uz ekrāniem izdzīvo gan Latvijā iecienīti aktieri un jaunie talanti, gan aktieri no ārzemēm - Ukrainas, Armēnijas, Lietuvas un Krievijas. Filmas darbība norisinās 1995. gadā, kad Latvija nupat ir atguvusi neatkarību. Sižeta centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāve, kuras lietu uztic izmeklēt jaunam policijas darbiniekam.

Seriāls no 22. aprīļa bez maksas būs skatāms "LMT Viedtelevīzijā". Vēlāk rudenī LTV1.

Foto: Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pirmizrāde.

Aktieru sastāvu veido Madara Zviedre, Diāna Krista Stafecka, Ritvars Logins, Ģirts Krūmiņš, Mārcis Maņjakovs, Jurijs Djakonovs un Uldis Dumpis, kā Aleksejs Gorbunovs no Ukrainas, Hrants Tokhatjans no Armēnijas, Valentīns Novopoļskis no Lietuvas, Jurijs Curilo un Andrejs Iļjins no Krievijas.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu