Samanta Tīna joprojām neziņā, kas notika ar viņas pēkšņi mirušo putniņu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Dziedātāja Samanta Tīna
Dziedātāja Samanta Tīna Foto: Paula Čurkste/LETA

16. martā dziedātāja Samanta Tīna iegādājās jaunu mājas iemītnieku - Rozellas papagaili, taču tam bija īss mūžs - jau tās pašas dienas vakarā dziedātāja atklāja, ka putniņa vairs nav. Dziedātāja joprojām ir neziņā, kas ar to notika.

Dziedātāja vietnē "Instagram" 28. aprīlī atklāja, ka viņai joprojām nav nekādas informācijas par to, kas vainojams putniņa īsajā mūžā. 

"Visi tie, kas man jautā par putniņu - vai ir kas zināms par viņa nāves iemeslu, atbilde ir nē.

Man nav nekādas informācijas, ne no vietas, kur viņam ir veikta šī sekcija, ne no veikala.

Esmu jau vairākkārt prasījusi veikalam, vai viņiem ir kāda informācija, kas nav nonākusi pie manis, - atbilde ir nē, vēl nav. Vai tas ir nopietni? Man šķiet, ka arī nē," saviem sekotājiem vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos atklāj Samanta.

Iepriekš dziedātāja norādīja, ka sekcijas rezultātus uzzinās mēneša laikā.

Atgādinām, ka Samanta Tīna 16. martā iegādājās jaunu mājas iemītnieku - Rozellas papagaili, kam deva vārdu Rada jeb Radē (Radha). Samanta bija apņēmības pilna mācīt putniņam dziedāt un runāt, taču trīs stundas pēc pārrašanās mājās viņa saviem sekotājiem pavēstīja, ka putniņa vairs nav. "3 stundas... un Radhas vairs NAV! Lidinājās stresaini pa voljēru, līdz piezemējās pašā apakšā un viss. Kāpēc?" neizpratnē par notikušo bija Samanta, tikpat apjukušus atstājot savus sekotājus.

17. marta rītā Samanta publiskoja jaunus video, kur apstiprināja, ka pamodusies bez putniņa čivināšanas skaņām. "Šis rīts nav tāds, kādu es to biju plānojusi. Es nemodos no Radas čivināšanas.

Tas vispār ir prātam netverami, es vispār šokā...

Šajā laikā, kad visa pasaule ir sajukusi prātā, kad ir tik daudz skumju, taisnības un loģikas likumi vienkārši nestrādā, tad tikai liels jautājums - kāpēc? Kad tu gribi darīt labu, un es daru labu - es tiešām cenšos un palīdzu, un atbalstu... Man likās, ka tā mazā, jaunā dvēselīte man radīs prieku un viņai būs jaunas mājas, ne zoo veikals. Bet nē... Tad jautājums - kāpēc?"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu