Noskaidrots Samantas Tīnas pēkšņi mirušā putniņa nāves cēlonis

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: instagram/samantatina

16. martā dziedātāja Samanta Tīna iegādājās jaunu mājas iemītnieku - Rozellas papagaili, taču tam bija īss mūžs - jau tās pašas dienas vakarā dziedātāja atklāja, ka putniņa vairs nav. Teju divus mēnešus pēc putniņa nāves Samanta saņēmusi sekcijas rezultātus.

Samanta Tīna, kura šobrīd atrodas Nicā, Francijā, saviem sekotājiem atklāj, ka viņas putniņam bija vēzis. "Šausmīgi. Bet vismaz man ir prieks, ka viņa nomira mājās pie kāda, nevis veikalā," valdot asaras, sacīja dziedātāja.

Tāpat Samanta dalījusies ar atzinumu, kur paskaidrots, ka

putna nāves cēlonis ir ļaundabīgs apaļo šūnu audzējs liesā ar metastāzēm. 

Atgādinām, ka Samanta Tīna 16. martā iegādājās jaunu mājas iemītnieku - Rozellas papagaili, kam deva vārdu Rada jeb Radē (Radha). Samanta bija apņēmības pilna mācīt putniņam dziedāt un runāt, taču trīs stundas pēc pārrašanās mājās viņa saviem sekotājiem pavēstīja, ka putniņa vairs nav. "3 stundas... un Radhas vairs NAV! Lidinājās stresaini pa voljēru, līdz piezemējās pašā apakšā un viss. Kāpēc?" neizpratnē par notikušo bija Samanta, tikpat apjukušus atstājot savus sekotājus.

17. marta rītā Samanta publiskoja jaunus video, kur apstiprināja, ka pamodusies bez putniņa čivināšanas skaņām. "Šis rīts nav tāds, kādu es to biju plānojusi. Es nemodos no Radas čivināšanas. Tas vispār ir prātam netverami, es vispār šokā... Šajā laikā, kad visa pasaule ir sajukusi prātā, kad ir tik daudz skumju, taisnības un loģikas likumi vienkārši nestrādā, tad tikai liels jautājums - kāpēc? Kad tu gribi darīt labu, un es daru labu - es tiešām cenšos un palīdzu, un atbalstu... Man likās, ka tā mazā, jaunā dvēselīte man radīs prieku un viņai būs jaunas mājas, ne zoo veikals. Bet nē... Tad jautājums - kāpēc?"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu