Video ⟩ Filmas "Krimināllieta iesācējam" aizkadrā. Aģenti deviņdesmitajos

TVNET/LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Aivars Borovkovs
Aivars Borovkovs Foto: LMT Straume publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju" piedāvā daudzsēriju mākslas filmas "Krimināllieta iesācējam" otro aizkadru video. Tajā par piedzīvoto Atmodas laikā ar Natas lomas atveidotāju Madaru Zviedri dalās jurists Aivars Borovkovs.

Šajā epizodē specefektu grima māksliniece Zane Žilinska ļauj skatītājam ieskatīties sava darba aizkulisēs, inscenējot asiņainu noziegumu ainas, kurās piedalās armēņu aktieris Grants Tohatjans, ar kuru arī saruna par 90. gadiem un pieredzi filmas uzņemšanas laukumā.

Daudzsēriju krimināldrāmas pamatā ir leģendārā latviešu rakstnieka, detektīvu meistara Andra Kolberga kriminālromāns "Meklējiet sievieti". 

Video: Noskaties sižetu.

Spraigus notikumus septiņās sērijās uz ekrāniem izdzīvo gan Latvijā iecienīti aktieri un jaunie talanti, gan aktieri no ārzemēm - Ukrainas, Armēnijas, Lietuvas un Krievijas. Filmas darbība norisinās 1995. gadā, kad Latvija nupat ir atguvusi neatkarību. Sižeta centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāve, kuras lietu uztic izmeklēt jaunam policijas darbiniekam.

TVNET: Intervija ar režisoru:

Seriāls no 22. aprīļa bez maksas skatāms "LMT Viedtelevīzijā". Vēlāk rudenī LTV1.

Foto: Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pirmizrāde.

Aktieru sastāvu veido Madara Zviedre, Diāna Krista Stafecka, Ritvars Logins, Ģirts Krūmiņš, Mārcis Maņjakovs, Jurijs Djakonovs un Uldis Dumpis, kā Aleksejs Gorbunovs no Ukrainas, Hrants Tokhatjans no Armēnijas, Valentīns Novopoļskis no Lietuvas, Jurijs Curilo un Andrejs Iļjins no Krievijas.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu