Dons kopā ar rolandu če izdod dziesmu "Brīnišķīga diena"

TVNET
Dons kopā ar rolandu če izdod dziesmu "Brīnišķīga diena"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Dons
Dons Foto: Ekrānuzņēmums

Dons kopā ar vienu no spilgtākajiem pašmāju reperiem rolandu če izdevis dziesmu "Brīnišķīga diena", tā būs dzirdama arī Dona šīs vasaras solo koncertos 1. un 2. jūlijā Siguldas pilsdrupās.

"Esmu priecīgs un gandarīts par iespēju sadarboties ar DJ Rudd, bet jo īpaši vēlos izcelt rolanda če pienesmu šai dziesmai, viņa radošumu varu tikai apjūsmot. Ceru, ka "Brīnišķīga diena" būs labs papildinājums daudzām saulainām vasaras ballītēm," stāsta Dons.

"Dziesma tapa organiski, katrs trāpīja pa īstajām pogām, kā rezultātā ir radies šis grandiozais skaņdarbs. Jau šobrīd pārņem zosāda no tā, kā dziesma skanēs Dona koncertā Siguldas pilsdrupās, priekā!"

turpina rolands če.

Dziesmas autori ir Artūrs Šingirejs, Rolands Čivčs un Rūdolfs Budze, kas to arī producējis. Dziesmas mūzikas video veidojusi Madara Dzintara Pluša.

Noskaties dziesmas vārdu video.

Dons šogad izziņojis arī brīvdabas koncertus, kas notiks 1. un 2. jūlijā Siguldas pilsdrupās. Biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas. 2021.gadā Dons sāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību "Universal Music Group".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu