Video ⟩ Filmas "Krimināllieta iesācējam" aizkadrā. Ielu cīņas un policijas darbs deviņdesmitajos

TVNET/LETA
Filmas "Krimināllieta iesācējam" aizkadrā. Ielu cīņas un policijas darbs deviņdesmitajos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LMT Straume publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju" piedāvā daudzsēriju mākslas filmas "Krimināllieta iesācējam" trešo aizkadru video stāstu. Tajā par piedzīvoto 90. gados ar izmeklētāja Kārkliņa lomas atveidotāju Ritvaru Tomu Loginu dalās bijušais Valsts policijas priekšnieks Juris Rekšņa.

Epizodē par savu lomu stāsta arī Jurijs Djakonovs, kurš atveido 90. gadu bandītu – Dimu, un ukraiņu aktieris Aleksejs Gorbunovs, kurš izvēlēts pieredzējuša kramplauža Nitiša lomai.

Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pamatā ir leģendārā latviešu rakstnieka, detektīvu meistara Andra Kolberga kriminālromāns "Meklējiet sievieti". “Krimināllieta iesācējam” aizkadru video stāsti skatāmi arī "LMT Viedtelevīzijā" un internetā, kur kopumā tiks publicētas četras aizkadru video stāstu epizodes.

Video: Noskaties sižetu.

Spraigus notikumus septiņās sērijās uz ekrāniem izdzīvo gan Latvijā iecienīti aktieri un jaunie talanti, gan aktieri no ārzemēm - Ukrainas, Armēnijas, Lietuvas un Krievijas. Filmas darbība norisinās 1995. gadā, kad Latvija nupat ir atguvusi neatkarību. Sižeta centrā ir kādas ietekmīgas sievietes nāve, kuras lietu uztic izmeklēt jaunam policijas darbiniekam.

TVNET: Intervija ar režisoru:

Seriāls bez maksas skatāms "LMT Viedtelevīzijā". Vēlāk rudenī LTV1.

Foto: Daudzsēriju krimināldrāmas "Krimināllieta iesācējam" pirmizrāde.

Aktieru sastāvu veido Madara Zviedre, Diāna Krista Stafecka, Ritvars Logins, Ģirts Krūmiņš, Mārcis Maņjakovs, Jurijs Djakonovs un Uldis Dumpis, kā Aleksejs Gorbunovs no Ukrainas, Hrants Tokhatjans no Armēnijas, Valentīns Novopoļskis no Lietuvas, Jurijs Curilo un Andrejs Iļjins no Krievijas.

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu