Foto ⟩ Hitu karaļi “Bermudu divstūris” jautrā ballītē prezentē jauno albumu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

26. maijā brīvā un jautrā noskaņā tika aizvadīta grupas “Bermudu divstūris” jaunā albuma “Vidēji glīts” prezentācijas ballīte.

Vakara ietvaros viesiem bija iespēja ielūkoties gaidāmā koncerta repertuārā, piedzīvojot gan albuma jaunāko dziesmu pirmatskaņojumu, gan iegriežot ņipru ballīti kopā ar fanu atzinību jau iemantojušiem hitiem.

Tāpat viesi tika pārsteigti ar īpašu deju performanci kopā ar leģendāro skatuves dīvu Olgu Rajecku, izpildot albuma tituldziesmu “Vidēji glīts”, pēc tam sekojot arī dziesmas asprātīgā videoklipa pirmizrādei klātienē.

Grupu sveikt un kopīgi līksmot ballītē bija ieradušies “Bermudu divstūra” draugi - grupas “Auļi” dalībnieki, ar kuriem kopā tapusi par šīs vasaras kāzu himna nodēvētā dziesma “Līgava”. Tāpat arī grupas “Apvedceļš” solists Jānis Krūmiņš, ar kura dalību albumā tapusi dziesma “Brāl, ar dzīvi nekaulē”. Tāpat viesu vidū bija arī radio “Star FM” ētera personības Maija Rozīte-Krištopane un Mārlis Grigalis ar atvasēm, radio “SWH” rīta raidījuma vadītāja Sanda Dejus kopā ar meitu Dārtu, horeogrāfe un dejotāja Baiba Klints, dziedātāja Rūta Dūduma-Ķirse, jaunā dziedātāja Palú un citi.

Pasākuma noslēgumā grupu sniedza autogrāfus, tapa kopbildes un viesi turpināja baudīt pasākumu ar sarunām neformālā gaisotnē.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu