Iznācis mūziķa Jāņa Šipkēvica solo albums "Apgaismo mani"

TVNET/LETA
Mūziķis Jānis Šipkēvics
Mūziķis Jānis Šipkēvics Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pie klausītājiem nonācis mūziķa Jāņa Šipkēvica jeb "Shipsea" solo albums "Apgaismo mani", informēja mākslinieka pārstāve Rūta Hasnere.

Ierakstā dzirdamas 11 kompozīcijas ar Šipkēvica un Marta Pujāta vārdiem. Hasnere vēsta, ka jaunais albums ir autobiogrāfisks - tematika balstīta pieredzes stāstos un notikumos. Tajā saklausāmi muzikāli kontrasti, mijoties gan enerģiskām, gan liriskām tēmām, kā arī dažādu muzikālo raksturu atklāsmēm.

Albuma skaņu inženieris un aranžējumu līdzautors ir Arnis Račinskis, basģitāras ierakstus veicis Gustavs Erenpreiss, savukārt skaņas pēcapstrādi, producēšanu un māsteringu veicis Gatis Zaķis.

Albuma tapšanā piedalījies Miķelis Putniņš, Kārlis Josts, Rūdolfs Dankfelds, kā arī Matīss Čudars. Ierakstā Šipkēvica balsi papildina dziedātāju trio - "Aminata", Kristīne Pāže un "Ūga".

Savukārt stīgu aranžējumus veidojis Andris Sējāns. Stīgu grupu veido Līva Plociņa Janova, Marta Madara Gaile, Ineta Abakuka, Madara Norbūte.

Tāpat Špkēvics izziņo arī savu dzimšanas dienas koncertu "Shipsea. Apgaismo mani", kas notiks 30.augustā un 31.augustā Dailes teātra Lielajā zālē. Koncerta programmā būs dzirdamas dziesmas no jaunā albuma.

Koncerta programma radīta, apvienojot Šipkēvica pieredzi akadēmiskās mūzikas, eksperimentālās un populārās mūzikas lauciņā.

Nepalaid garām!

Uz augšu