Deps pret Hērdu: cik lielu naudas summu patiesībā saņems tiesas prāvā uzvarējušais aktieris

Sejas.lv
Deps pret Hērdu: cik lielu naudas summu patiesībā saņems tiesas prāvā uzvarējušais aktieris
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Džonijs Deps
Džonijs Deps Foto: Reuters/ScanPix

Trešdien, 1. jūnijā, aktieris Džonijs Deps uzvarēja tiesas prāvā par neslavas celšanu pret bijušo sievu, aktrisi Amberu Hērdu. Zvērinātie nolēma, ka Depam ir jāsaņem 10 miljoni dolāru kā kompensācija par zaudējumiem un 5 miljoni soda sankciju formā. Bet kāda ir patiesā summa, ko iegūs aktieris?

Atgādinām, ka Džonijs Deps iesūdzēja Hērdu par 50 miljoniem ASV dolāru, taču zvērinātie lēma piešķirt aktierim 10 miljonus ASV dolāru kā kompensāciju par zaudējumiem un 5 miljonus soda sankciju formā. Arī Hērda saņēma zaudējumu atlīdzību 2 miljonu ASV dolāru apmērā.

Tā kā Virdžīnijas štatā soda sankciju griesti ir 350 000 dolāru,

rezultātā Džonijs Deps no savas bijušās sievas saņems 10,35 miljonus ASV dolāru. Arī Depam jāsamaksā Hērdai 2 miljoni ASV dolāru, kas nozīmē to, ka Depam beigās pienākas

8,35 miljoni ASV dolāru. 

Jau ziņots, ka, sākot no 2022. gada 12. aprīļa, bija plānota sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā filmu "Karību jūras pirāti", "Edvards Šķērrocis" un "Čārlijs un Šokolādes fabrika" zvaigzne, aktieris Džonijs Deps, apsūdz savu bijušo sievu, filmu "Akvamens" un "Trakais brauciens" aktrisi Amberu Hērdu, apmelošanā un neslavas celšanā.

Pāra attiecības un laulība nebija ilga, taču tieši pēc šķiršanās tā iemantoja vislielāko preses uzmanību, pateicoties Hērdas izplatītajiem paziņojumiem, ka viņa cietusi no fiziskas un seksuālas vardarbības.

Depa mērķis bija ne tikai pierādīt, ka tā nav taisnība un viņš bijušajai sievai neesot ne pirksta piedūris, bet arī atklāt, ka tieši Hērda kopdzīves laikā esot uzvedusies kā visīstākā varmāka gan emocionāli, gan fiziski.

Pēc uzvaras tiesā Deps pateicās zvērinātajiem par "viņa dzīves atgriešanu". Savukārt Hērda atzina, ka ir bēdu sagrauta.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu