"Mans kvēlākais sapnis ir piepildījies!" Roberto jaunā šovā izrādīs savu dzimto Sardīniju

Sejas.lv
"Mans kvēlākais sapnis ir piepildījies!" Roberto jaunā šovā izrādīs savu dzimto Sardīniju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijas slavenākais itālis Roberto Meloni kopā ar mākslinieci Elitu Patmalnieci un TV personību Rūtu Dvinsku jaunā šovā iepazīstinās skatītājus ar skaistāko Vidusjūras pērli.

Vai trijotnei izdosies redzēt delfīnus saulrietā? Kā dzīvo vietējie iedzīvotāji pilsētā, kur sievietes joprojām nedrīkst doties uz kafejnīcām un svētkos sēdēt pie viena galda ar vīriešiem? Raidījuma vadītāji atklās, kas kopīgs un atšķirīgs sardīniešiem un latviešiem. Emocionāls ir brīdis, kad satiekas latviešu tautastērpi un tradīcijas ar sardīniešu dejām.

“Viss. Mans kvēlākais sapnis ir piepildījies – iepazīstināt manus mīļos latviešus ar manu dzimteni – Sardīniju. Visa ceļojuma laikā augstākie spēki mūs lutināja ar maijam netipiski siltiem un saulainiem laikapstākļiem, lai vasaras garšu varam jums nodot pilnībā,” emocionāli atklāj Roberto.

Ne velti Sardīniju mēdz dēvēt par Eiropas Maldīvu salām. Arī vadītājiem bija iespēja baudīt tirkīzzilos ūdeņus un apslēptās pludmales, tverot skaistus flamingo kadrus, apmīļojot gandrīz visus salas ēzeļus un dodoties īstās ganībās. Vai trijotne piedalījās arī autentiskās aitu cirpšanas sacensībās?

Māksliniece Elita Patmalniece pēc raidījuma atzīst, ka ir vērts ceļot un ieraudzīt, izjust ko jaunu, ja vien dzīve ko piedāvā – tas jāizmanto. “Prieks viesoties tieši Roberto dzimtenē un justies tur kā savējam,” rezumē Patmalniece.

“Man iepriekš nebija nekāda priekšstata par Sardīniju, taču tā mani ļoti pārsteidza, jo es nepavisam negaidīju tādus kontrastus, ko varēja ievērot, pārbraucot no pilsētas uz pilsētu, no vienas pludmales uz otru un no jūras piekrastes uz kalnu ciematiem. Tieši šis ir iemesls, lai raidījumu skatītos un gūtu pirmos priekšstatus par to, ko patiesībā sniedz Sardīnija, lai uzreiz pēc tam varētu saplānot savu nākamo ceļojumu,” sajūsmināta ir Rūta Dvinska.

Jāpiebilst, ka raidījuma noslēguma filmēšanas dienā ekskluzīvu vakariņu laikā filmēšanas komandai pievienojas viena no slavenākajām itāļu aktrisēm.

Raidījums no 14. jūnija būs pieejams nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu