FOTO ⟩ Uzstāšanās Liepājā grupu "bet bet" aizkustinājusi līdz sirds dziļumiem

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Muzikālā apvienība "bet bet" turpina svinēt savu 30. jubileju, pagājušās nedēļas nogalē pārpildot atjaunoto Liepājas koncertdārzu "Pūt, vējiņi!" ar visu paaudžu grupas faniem. Mūziķi atgādina, ka tieši pirms 30 gadiem uz šīs skatuves grupa "bet bet" saņēma "Liepājas dzintara" Grand Prix. "Tāpēc mūsu 30 gadu jubilejas koncerts, kuru pagājušajā nedēļas nogalē aizvadījām Liepājā, bija tiešām īpašs," uzsver mūziķi.

"Šī mums bija īpaša uztāšanās. Ne tikai tāpēc, ka mūsu grupā spēlē divi liepājnieki - Guntars un Andris, bet arī tāpēc, ka uzstājāmies uz skatuves, uz kuras tieši pirms 30 gadiem, 1992. gada vasarā, saņēmām savu pirmo nozīmīgo balvu – leģendārā festivāla "Liepājas dzintars" Grand Prix!

Ir pagājuši nieka 30 gadi, un mēs atkal kāpām uz šīs skatuves atjaunotās versijas skatuves dēļiem. Mēs bijām līdz sirds dziļumiem aizkustināti par šo iespēju un par neticami sirsnīgo publikas atsaucību. Šis koncerts bija viens no mūsu grupas visu laiku visemocionālākajiem skatuves mirkļiem. Uz skatuves draugi, zālē - draugi un pat aiz skatuves – draugi! Paldies un no visas sirds par šo vakaru visiem, kas to padarīja par iespējamu!" pateicīgi ir grupas "bet bet" biedri.

Nākamie grupas "bet bet" koncerti notiks:

22. jūlijā plkst. 19 Kandavas brīvdabas estrādē "Ozolāji"

5. augustā plkst. 19 Ikšķiles brīvdabas estrādē

20. augustā plkst. 19 Jelgavā, brīvdabas koncertzālē "Mītava", Pasta salā

26. augustā plkst. 19 Skrundas pilskalna estrādē

27. augustā plkst. 18 Dobelē, Ķeizarmeža estrādē

9. septembrī plkst. 19 koncertzālē "Cēsis"

8. oktobrī plkst. 18 Valmieras Kultūras centrā

29. oktobrī plkst. 18 Ventspilī, Teātra namā "Jūras vārti"

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu