FOTO ⟩ Baltais pop-up pikniks šovasar atgriežas galvaspilsētā

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā
"L’elegante Pop–Up Picnic" 2021 jeb Baltais pikniks Siguldas pils parkā Foto: Jānis Romanovskis

Jau astoto vasaru elegantās un iedvesmojošās pop-up piknika vakariņas „L’elegante Pop–Up Picnic” turpinās skaisto vasaras tradīciju, kad kādā slepenībā turētā vietā tiks uzburts baltais pikniks.

Šovasar pasākums notiks 28. jūlijā. Ik vasaru pikniks ir gaidīts notikums, kas daudziem tā dalībniekiem ir kļuvis par skaistu satikšanās tradīciju. Šogad, pēc divu gadu “reģionālās tūres”, piknikotāji atkal tiksies Rīgā. Vakara gaitā pasākuma viesus sagaidīs dzīvās mūzikas koncerts, DJ, dejas un, kā ierasts, arī dažādi pārsteigumi no pasākuma partneriem.

Baltajām pop-up vakariņām „L’elegante Pop–Up Picnic” var pieteikties ikviens interesents, kurš ir gatavs piedzīvojumam un tā īpašajiem nosacījumiem. Jāņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots.

Foto: Baltais pop-up pikniks 2021

Baltās pop-up piknika vakariņas aizsākās 2015. gadā ar mērķi radīt īpašu notikumu, kas motivētu draugus un ģimenes locekļus satikties, lai uz brīdi aizmirstu par mūžīgo steigu un kopīgi izbaudītu vienkāršas lietas, kas priecē ikvienu, – nesteidzīgas sarunas un kopā būšanu, baudot ģimeni un draugus vienojošas vakariņas neierastā vietā.

“Šajos astoņos pasākuma pastāvēšanas gados mēs visi esam piedzīvojuši ļoti mainīgus laikus un notikumus – no ļoti strauja ikdienas dzīves ritma līdz brīdim, kad visa pasaule pēkšņi apstājās. Šie notikumi vēl stiprāk ir likuši apzināties, cik svarīga vērtība ir ģimene, draugi, kopā būšana un prieks par esošo mirkli,” saka pasākuma producente un rīkotāja Gunta Skalberga.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu