"Ne jau aiz laba prāta viņš saņem visu šo šļuru uz galvas…" Indraša mamma komentē dēla iespējamo pāriešanu uz Maskavas "Spartak"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Miks Indrašis
Miks Indrašis Foto: Edijs Pālens/LETA

"Miks ir pieaudzis cilvēks un dara to, ko uzskata par nepieciešamu. Mēs ar dēlu par šo tēmu pat nesākam sarunas. Negribu prasīt, kāpēc tā, bija citi varianti vai nebija. Ja būtu, tad jau droši vien viņš izvēlētos tos citus, jo zinu Miku, zinu viņa patriotisko nostāju." Izdevumam "Privātā Dzīve" izdevies sazināties ar Mika Indraša mammu Indru, lai noskaidrotu ko vairāk par dēla Mika Indraša karjeras iespējamo turpināšanu Krievijā.

"Nodevējs; gatavs par naudu dzimteni pārdot; ne Indrašis, bet …Rašis; okupantu līdzskrējējs; kara atbalstītājs!" tādus izteikumus pagājušajā nedēļā varēja dzirdēt un lasīt par vienu no Latvijas hokeja līderiem.

Lielāko daļu sportista karjeras 31 gadu vecais hokejists aizvadījis Dinamo Rīga, spēlējis arī Krievijas klubos un Šveices klubā EHC Biel. Tagad Maskavas Spartak paziņojis, ka noslēguši gada līgumu ar Indraši.

Līdz pagājušās nedēļas nogalei gan Latvijas Hokeja federācija vēl nebija saņēmusi Indraša transfēra pieprasījumu. Sporta funkcionāri jau paspējuši izteikties, ka šobrīd spēkā esošā likumdošana liedz sportistam pārstāvēt Krievijas un Baltkrievijas klubus. Jau tiek piedraudēts – ja Indrašis tomēr spēlēs Krievijas klubā, Latvijas izlasei viņš tuvumā vairs netiks laists.

Hokejista mamma ir pārliecināta – tik liels skandāls izvērties tāpēc, ka tas, kurš, iespējams, spēlēs Maskavas Spartakā, ir tieši Miks.

"Ja būtu kāds cits, un citos sporta veidos taču ir latvieši, kuri spēlē Krievijā, tā brēka nebūtu tik liela. Bet tas ir Miks!

Hokejā viņš būtībā ir nacionālais simbols, vismaz viens no simboliem. Jo cik viņu tur ir, kas izlasei nekad neatsaka… Tur jau tā lieta – viņi ir saskaitāmi uz vienas rokas pirkstiem," saka Indra.

Izsakoties par iemesliem, kādēļ Miks varētu pievienoties Krievijas komandai, Indraša uzsver: "Ir taču skaidrs, ka no latviešiem neviens to karu neatbalsta, visiem Krievija šobrīd riebjas.

Bet ir jāsaprot viens – ja ar hokeju, kurā esi ieguldījis visu savu līdzšinējo dzīvi, tu tagad spēka gados vari nopelnīt, tad kāpēc no tā visa atteikties?"

Viņa arī atklāj skarbu patiesību, kādēļ Miks, iespējams, būs spiests pieņemt piedāvājumu Krievijā. "Pirms brēcat – nodevējs, padomājiet!" aicina viņa.

Par to vairāk lasiet jaunākajā "Privātās Dzīves" numurā!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu