Pornozvaigzne Railija Rīda pašmāju parkūristam Petkunam dāvājusi pirmdzimto

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Instagram/kolāža

Atzītā amerikāņu pieaugušo filmu zvaigzne Railija Rīda (īstajā vārdā Ešlija Matjūsa) un daugavpilietis, "Red Bull" parkūrists Pāvels Petkuns kļuvuši par vecākiem meitai Emmai.

"Mēs tevi mīlam, Emma," Petkuns "Instagram" ierakstā publicējis fotogrāfijas, pirmo reizi savus sekotājus iepazīstinot ar abu pirmdzimto meitu Emmu. Mazulim 7. jūlijā apritēs pirmais dzīves mēnesis.

Railija un Pavēls gredzenus mija pagājušā gada vasarā ASV.

Pāvels Petkuns jeb Paša ir dzimis 1992. gadā. Paša ir populārs parkūrists, kas savu karjeru sportā sācis 2009. gadā. Sportistu atbalsta "Red Bull", un viņš ir aktīvs sociālo tīklu lietotājs, piemēram, "Instagram" viņam seko vairāk nekā 1,4 miljoni fanu. Tāpat karstgalvis aktīvi dalās ar savām sporta veiksmēm un piedalās trakos sociālo tīklu izaicinājumos.

Ešlija Matjūsa, profesionāli pazīstama kā Railija Reida, ir amerikāņu pieaugušo filmu aktrise. Pirms stāšanās pieaugušo filmu nozarē 2010. gadā 19 gadu vecumā viņa strādāja par striptīzdejotāju. Kopš tā laika viņa ir ieguvusi daudzas balvas, tostarp 2016. gada AVN balvu kā gada sieviešu izpildītāja.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu