Sākusies pieteikšanās Kambalas un Zuša boksa šova otrajai sezonai

Sejas.lv
Sākusies pieteikšanās Kambalas un Zuša boksa šova otrajai sezonai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Šovs “Boksa akadēmija” atgriežas ringā ar jaudīgu un izaicinošu otro sezonu.

Šova mentori Kaspars Kambala un Kristaps Zutis aicina pieteikties ikvienu, kurš nebaidās sasniegt savu spēju robežu un stāties pretī smagiem pārbaudījumiem. Likmes ir augstas, jo četri labākie, izturīgākie bokseri šova noslēgumā stāsies pretī Lietuvas “Boksa Akadēmijas” uzvarētājiem. 

Pirmajā sezonā dalībai “Boksa akadēmijā” pieteicās turpat vai tūkstotis dalībnieku, no kuriem izvēlējās desmit spēcīgākos, mērķtiecīgākos un vislabāk motivētos censoņus, kas aizvadīja smagus treniņus, lai gatavotos fināla cīņām, ko tiešraidē varēja skatīties visā Latvijā.

Foto: "Boksa akadēmijas" pirmās sezonas fināls

Otrajā sezonā pirmajās pārbaudījumu dienās tiks izvēlēti 15 mērķtiecīgākie dalībnieki, kuri dosies uz treniņnometni, kur par sportistu prasmju pilnveidošanu rūpēsies Latvijas boksa spīdekļi un mentori Kaspars Kambala un Kristaps Zutis, bet rūpes par fizisko sagatavotību uzņemsies spēkavīrs Raivis Vidzis. Vīriem, kuri izturēs treniņnometnes izaicinājumu, sekos vairākus mēnešus ilgs intensīvs treniņu posms Latvijas profesionālāko boksa treneru vadībā.

Šova dalībnieki septiņu sēriju garumā stāsies pretī psiholoģiskiem un fiziskiem pārbaudījumiem, noskaidrojot četrus prasmīgākos bokserus, kuri saņems iespēju pārstāvēt Latvijas “Boksa akadēmija 2”, cīnoties pret Lietuvas “Bokso akademija” uzvarētājiem grandiozā boksa pasākumā.

Pieteikšanās šeit.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu