"Dziesmas ideja radās kā joks." Marta Grigale izdod jaunu singlu "Terapijā"

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Nesen izdota MARTAS (Martas Grigales) jaunā, enerģiskā dziesma “Terapijā”, kas ir otrais singls no dziedātājas gaidāmā nākamā studijas albuma.

“Dziesmas ideja radās kā joks, ar draudzeni apspriežot kādas bijušās attiecības. “Vai tu par mani runā terapijā?” ir visai ironisks jautājums, ko uzdot cilvēkam, ar kuru tevi saista romantiski pagātnes notikumi. Šajā dziesmā saldas pagātnes atmiņas satiekas ar pavisam citādāku tagadni, kurā šis jautājums ir radies,” singlu komentē Marta.

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati izpildītāja, balss ierakstu, kā arī singla producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus veicis JJ Lush, savukārt teksta video veidojusi Rinalda Feldmane. Dziesma pieejama populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs.

MARTA (Marta Grigale) ir latviešu dziedātāja un dziesmu autore. Ieguvusi muzikālo izglītību Londonas Mūzikas koledžā, kopš 2016. gada darbojas Latvijas mūzikas industrijā. Dziedātājas debijas albums "Lietas, kas notiek manā galvā" saņēmis "Zelta Mikrofons 2021" nomināciju popmūzikas albumu kategorijā. MARTA sadarbojusies ar tādiem pašmāju mūziķiem kā Intars Busulis, DJ Rudd, Kashuks, Reinis Sējāns, Kaspars Ansons u.c.

Noklausies!

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu