Bokseris Zutis ar asprātīgu video šķietami reaģē uz Brieža stāšanos politikā

Sejas.lv
Bokseris Zutis ar asprātīgu video šķietami reaģē uz Brieža stāšanos politikā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 26
Kristaps Zutis
Kristaps Zutis Foto: Jānis Škapars/TVNET

Dienu pēc tam, kad bokseris Mairis Briedis paziņoja par kandidēšanu 14. Saeimas vēlēšanās no partijas "Saskaņa" saraksta, viņa kolēģis bokseris Kristaps Zutis publiskojis asprātīgu video, šķietami reaģējot uz Brieža paziņojumu.

Zutis sociālajos tīklos dalījies ar video, kur šķietami atveido Brieža pieteikumu startēt politikā.

Video vien stundas laikā saņēmis vairāk nekā 100 "patīk", un ar to dalījušies desmitiem cilvēku, tam kļūstot par sociālo tīklu hitu.

Jau ziņots, ka Briedis pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā tika kritizēts par to, ka sociālajos medijos publicēja ierakstu, kurā Krievijas izraisītajā karā Ukrainā "nenostājas nevienā pusē", un vainoja medijus karadarbības, viņaprāt, nepareizā atspoguļošanā. Tāpat Briedis ticis kritizēts arī par to, ka neatbalsta padomju armijai veltītā pieminekļa Uzvaras parkā nojaukšanu.

Iepriekš Zutis intervijā TVNET Grupas tiešsaistes žurnālam "Klik" izteicās par vilšanos kolēģī. "Man nepatīk jebkāda veida netaisnība. Esmu cīnītājs. Es mīlu dzīvniekus, dabu un Latviju. Tieši tāpēc es arī atļāvos izteikties par Mairi Briedi, jo dusmas mijās ar anormālu vilšanos viņā. Var jau viskautkā, jo bokseriem ir pieļaujams vairāk reižu pieļaut kļūdas nekā parastam cilvēkam. Bet 4. maijā video, ko viņš ievietoja sociālajos tīklos, bija kā pēdējais piliens. Pēc tā vairs neuzskatu viņu par cilvēku. Es viņu uzskatu par lohu, jo viņš ir nekas. Tas nav “haips”, es nevēlos “uzhaipot” uz Brieža fona.

Tu nevari kliegt un zīmēt uz saviem krekliem, ka dopings ir tava tauta, bet tajā pašā laikā spļauj sejā jebkādiem standartiem – ētikai, morālei, kas saistās ar Latviju un latviešiem. Tas ir pretīgi!

Man ir ļoti daudz krievu draugu, un es nešķiroju cilvēkus pēc nācijas vai rases. Man vēl tagad ir Krievijā palikuši draugi no biznesa laikiem. Bet, ja cilvēks atbalsta karu vai kaut kādā veidā spēj attaisnot iebrukumu citā valstī, neredzot elementāras lietas, es uzskatu, ka tam cilvēkam ir vieta psihoneiroloģiskajā slimnīcā, nevis boksa ringā vai kādā citā vietā, kas saistīta ar sabiedrību un cilvēkiem," tā Zutis.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu