Foto ⟩ Jaunlaulātie Lopesa un Afleks bauda medusmēnesi Eiropā

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Viens no Holivudas "karstākajiem" aktieru pāriem Dženifera Lopesa (53) un Bens Afleks (49) pēc slepenajām kāzām Lasvegasā devušies uz Eiropu, kur bauda medusmēnesi. 

Paparaci izdevies iemūžināt slavenā pāra atpūtu vienā no romantiskākajām pilsētām pasaulē - Parīzē, Francijā.

Pāris baudīja izbraucienu ar kuģīti, kā arī tika manīti iepērkoties.

Jau ziņots, ka Lopesa un Afleks apprecējās jūlija vidū. 

Atgādinām, ka pāris šā gada aprīlī otro reizi paziņoja par saderināšanos - abus vienoja romantiskas attiecības 2000. gadu sākumā un 2002. gadā abi gatavojās kāzām. Divus gadus vēlāk viņi tomēr nolēma iet katrs savu ceļu.

2005. gadā Afleks apprecējās ar aktrisi Dženiferu Gārneri, taču abu laulība izjuka 2018. gadā. Savukārt Lopesai aiz muguras ir jau veselas trīs laulības: no 1997. līdz 1998. gadam viņa bija precējusies ar aktieri Odžani Noa, no 2001. līdz 2003. gadam ar aktieri Krisu Džadu, bet no 2004. līdz 2014. gadam ar dziedātāju Marku Antoniju. Pēdējās laulības laikā slavenība kļuva par māmiņu dvīņiem Maksimiliānam un Emmei.

2019. gadā Lopesa paziņoja par saderināšanos ar kādreizējo beisbola spēlētāju Aleksu Rodrigesu, taču abi tā arī neapprecējās. Neilgi pēc attiecību izjukšanas Lopesa satuvinājās ar Afleku.

Abi savas attiecības publiski apstiprināja pērn jūlijā, dziedātājas 52. dzimšanas dienā, daloties ar romantisku kopbildi.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu