Izjukusi Karīnas Račko 10 gadus ilgā laulība

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Karīna Račko ar vīru Kristapu Račko grāmatas "Sasietā" prezentācijā
Karīna Račko ar vīru Kristapu Račko grāmatas "Sasietā" prezentācijā Foto: Mārtiņš Otto, TVNET

Erotisko romānu autore un zobārste Karīna Račko šķiras no vīra Kristapa Račko, ar ko pavisam nesen atzīmēja desmito kāzu jubileju. 

Šo faktu viņa apstiprina ziņu medijam "Apollo.lv". Arī abu soctīklos pazudušas kopbildes.

Vēl šajā vasarā Račko pāris devās ceļojumā uz Itāliju, par kuru bija parūpējies viņas vīrs Kaspars. Rakstniece stāstīja, ka allaž kāzu jubilejas kopā ar vīru centušies atzīmēt, dodoties ceļojumos, tikai pandēmijas laikā pāris trīs gadus atturējies no izbraukšanas ārpus Latvijas.

Publiskojot fotogrāfijas no kāzu desmitās gadadienas ceļojuma, Račko rakstīja: "Pirms desmit gadiem šajā rītā es trīcošiem pirkstiem vilku garo, balto kleitu, mazliet nošpikotu no "Sex and the City" Kerijas, un nekad vēl nebiju dzirdējusi mūsu balsis tādas kā brīdī, kad teicām "jā"... Viņš palīdzēja man izaugt par sievieti un kļūt par labāko mammu mūsu meitai. Jau desmit gadus mīlēta, novērtēta, lutināta... Šorīt Rožu kāzu brokastis ar skatu uz Vezuvu."

Rakstniece ar vīru savulaik iepazinusies kādā Rīgas naktsklubā. Abu laulībā dzimusi meita Šarlote.

Karīna Račko sarakstījusi sešus romānus. Autores grāmatas sasniegušas Latvijas mērogam neraksturīgas tirāžas un tikušas pārdotas vairāk nekā 50 000 eksemplāros.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu