Avots: Traģiskā avārijā dzīvību zaudējis pašmāju "TikTok" zvaigzne Durklis

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Svece. Ilustratīvs attēls.
Svece. Ilustratīvs attēls. Foto: axeiz/shutterstock.com

Piektdienas, 2. septembra, pēcpusdienā ceļu satiksmes negadījumā Kuldīgas pusē gājis bojā kāds vīrietis. Pēc ziņu portāla "Apollo.lv" rīcībā esošās neoficiālās informācijas - avārijā bojā gājusi "TikTok" slavenība ar pseidonīmu Durklis.

Traģiskais negadījums noticis 2. septembrī plkst. 16.04 Kuldīgas novada Kabiles pagastā, autoceļa Kuldīga-Kabile P-121 3. kilometrā. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu "Mazda 2" un veicot apdzīšanas manevru, sadūries ar pretī braucošo automašīnu "Mitsubishi L200".

Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja automašīnas "Mazda" vadītājs un pasažiere. "Mitsubishi" vadītājs tika nogādāts ārstniecības iestādē.

"Apollo.lv" rīcībā esoša neoficiāla informācija liecina, ka negadījumā bojā gājis tiktokeris Durklis.

Policijas sniegtā informācija liecina, ka šajā negadījumā bojā gājusi arī automašīnas "Mazda 2" pasažiere - iespējams, viņa mīļotā sieviete.

Šo informāciju par traģiskā negadījuma sekām apstiprina arī Durkļa paziņas un draugi.

Personas sekotāji, atbalstītāji un paziņas sociālo tīklu vietnēs "Twitter" un "TikTok" sēro, kā arī publicējuši dažādas fotogrāfijas un video, kuros atminas Durkli.

Zem Durkļa pēdējā "TikTok" video, kas publicēts 2021. gada 17. jūlijā, vairāki fani raksta "Rest in peace", kas tulkojumā no angļu valodas nozīmē "dusi mierā".

Durklis savu "TikTok" karjeru sāka Covid-19 pandēmijas sākumā - 2020. gada maijā - un pārsvarā publicēja izklaidējošu saturu.

Vietnē "TikTok" Durkļa profilam ir vairāk nekā 40000 sekotāju un viņš saņēmis vairāk nekā vienu miljonu "patīk". Durkļa vārds figurēja arī seriāla "Lielie Muļķi" 3. sezonas aktieru sastāvā.

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu