Līga Rīdere devusi meitai reti sastopamu vārdu

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šova "X faktors" zvaigzne Līga Rīdere saviem sekotājiem vietnē "Instagram" paziņojusi, kādu vārdu devusi savai ceturtajai atvasei.

Meitiņai, kura nāca pasaulē septembra vidū, dots vārds Meja. Kā zināms, pirmajiem trim bērniem ir vārdi Marta, Regnārs un Einārs.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes personvārdu datu bāzes sniegtā informācija liecina, ka Latvijā sastopamas 12 Mejas.

Viņa arī publiskojusi ierakstu kā atgādinājumu, ka par sevi ir jārūpējas: "Šobrīd, kad nu jau esmu ar mazulīti rokās, manas prioritātes ir pārkārtojušās, tāpat arī manas vajadzības. Nemainīgi paliek rūpes par sevi. Tās nav apspriežamas, bet rūpīgi ieplānojamas, jo mēs varam paveikt visu, kas ir mums svarīgs!"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Līga Rīdere | Sajūtu Cilvēks (@ligaridere)

Atgādinām, ka arī ceturto bērnu Rīdere laida pasaulē mājdzemdībās. 

Dziedātāja jau labu laiku iedvesmo savus sekotājus, parādot, ka piekopj veselīgu dzīvesveidu. Viņa turpināja sportot arī visu grūtniecības laiku un to dara jau tagad, kad jaunākajai atvasei ir vien nedēļa.

Sportam viņa pievērsās dažus mēnešus pēc tam, kad pasaulē nāca viņas trešā atvase. Pēc neilga laika viņa prezentēja lieliskus rezultātus, parādot sava ķermeņa transformāciju.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu